Trečiąją vietą pirmą kartą rengtame Veteranų 35+ čempionate iškovojo Žiežmarių KK Žiežmariai (Kaišiadorių raj.). Dviejų savo lyderių Dariaus Gervicko ir Arūno Kavaliausko vedama Žiežmarių komanda ketvirtajame kėlinyje palaužė Smilgių Veteranus (Panevėžio raj.) ir tapo trečiosios vietos laimėtoja.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai rezultatyviai ir įpusėjus abi jau buvo peržengusios 50-ies pelnytų taškų ribą. Tiesa Smilgių krepšininkai visas rungtynes žaidė tik šešiese ir ketvirtajame kėlinyje pasireiškęs nuovargis lėmė, jog taip gerai pulti nebepavyko. Žiežmariai naudojosi savo pagrindiniu ginklu tritaškiais metimais, paskutiniame ketvirtyje sudėjo visus taškus ant i ir iškovojo pergalė 101:86.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 34 taškus pelnęs ir 10 tritaškių pataikęs D.Gervickas, o smilgiečių gretose buvo rezultatyviausias su 26 pelnytais taškais.