Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Baisogalos Auridana
90:82
(23-21 29-24 21-25 17-12)
2018-03-24
13:00
Keleriškių Laumetris
Baisogalos sporto arena, Taikos g. 14, Baisogala, Radviliškio rajonas
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
32 29 11 11
MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Juozas Blažys 33:50 5-9
56%
3-7
43%
3-5
60%
11-0 11 5 1 2 1 3 3 22 10 28
FT-33
Linas Krivickas 40:00 1-5
20%
2-7
29%
1-2
50%
5-1 6 11 3 5 0 3 5 9 8 16
FT-16
Aurimas Urbonas 25:23 6-9
67%
2-3
67%
2-5
40%
4-6 10 0 1 1 0 2 5 20 15 26
FT-41
Hilarijus Skromanas 28:37 1-1
100%
2-7
29%
1-1
100%
4-0 4 1 0 1 1 4 2 9 0 7
FT-10
Andrius Zapalskis 32:08 5-6
83%
1-7
14%
4-5
80%
3-1 4 4 2 3 0 3 4 17 6 17
FT-21
Žygimantas Gaidžiūnas 7:52 0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 0 0 0 0 2 1 0 2 2
FT-10
Danas Mikolaitis 6:10 0-1
0%
0-0
-%
0-4
0%
1-1 2 1 0 0 0 2 2 0 -2 -2
FT--13
Kristijonas Silius 26:00 2-3
67%
3-8
38%
0-0
0%
2-1 3 2 0 1 0 1 1 13 1 11
FT-17
200 20-34
59%
13-39
33%
11-22
50%
32-13 45 24 7 13 2 20 23 90 105
MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Žilinskas 32:23 6-10
60%
0-0
-%
0-3
0%
5-1 6 3 3 1 0 3 4 12 4 17
FT-21
Giedrius Linkus 12:36 2-5
40%
0-0
-%
0-0
0%
1-3 4 0 2 0 0 4 0 4 -15 3
FT-10
Gytis Gedeika 28:12 0-5
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 3 0 2 0 0 2 0 -6 -2
FT--3
Tadas Lukoševičius 30:17 1-1
100%
2-7
29%
0-0
0%
6-0 6 4 1 3 0 4 2 8 -3 9
FT-12
Einoras Stankus 34:27 8-13
62%
2-5
40%
7-9
78%
5-1 6 5 2 4 1 4 7 29 -5 32
FT-37
Nerijus Moisas 13:20 2-5
40%
1-2
50%
1-2
50%
1-0 1 0 1 2 0 3 2 8 -2 2
FT-6
Dalius Brigadierius 16:59 2-3
67%
0-0
-%
2-2
100%
4-1 5 2 1 1 0 0 2 6 -6 14
FT-33
Darius Mackus 4:18 0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 1 0 0 4 0
FT-0
Auktumas Jakas 27:28 1-2
50%
4-7
57%
1-2
50%
6-0 6 1 1 1 0 4 1 15 -11 14
FT-20
200 22-44
50%
9-22
41%
11-18
61%
35-7 42 18 11 14 1 23 20 82 89
Komandos
2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Baisogalos Auridana 20-34
59%
13-39
33%
11-22
50%
32-13 45 24 7 13 2 20 23 90 105
Keleriškių Laumetris 22-44
50%
9-22
41%
11-18
61%
35-7 42 18 11 14 1 23 20 82 89
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys