Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kruonio Žaibas
86:51
(23-21 18-11 29-10 16-9)
2018-03-31
16:30
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys
Žiūrovai: 45


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
32 23 14 6
MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Jonas Elvikis 28:40 4-7
57%
0-3
0%
0-0
0%
2-1 3 6 1 1 0 2 0 8 28 9
FT-13
Donatas Gudeliauskas 19:15 1-2
50%
2-9
22%
1-2
50%
0-1 1 4 3 0 0 4 2 9 13 6
FT-12
Vadim Volodko 28:57 10-13
77%
0-0
-%
3-3
100%
10-4 14 0 0 4 1 2 3 23 29 32
FT-44
Evaldas Rastenis 27:38 5-6
83%
1-4
25%
2-2
100%
8-0 8 1 0 1 1 3 4 15 27 21
FT-30
Elvinas Kaluginas 22:26 2-5
40%
2-5
40%
0-2
0%
5-3 8 2 2 2 0 3 2 10 16 11
FT-20
Tomas Šiškevičius 18:59 0-3
0%
0-3
0%
0-0
0%
7-1 8 1 4 1 0 0 1 0 11 7
FT-15
Giedrius Jevstignejevas 20:58 1-2
50%
0-0
-%
1-1
100%
3-1 4 1 3 3 0 1 1 3 21 7
FT-13
Ignas Krukonis 20:38 3-3
100%
1-6
17%
0-0
0%
5-0 5 1 1 1 0 2 0 9 17 8
FT-16
Edgaras Žukauskas 9:10 2-3
67%
1-1
100%
0-0
0%
1-0 1 1 0 0 0 1 0 7 9 7
FT-31
Osvaldas Žukauskas 3:19 1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 1
FT-12
200 29-45
64%
7-32
22%
7-10
70%
43-12 55 17 14 13 2 18 13 86 109
MIN 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Darius Griškėnas 30:00 2-8
25%
3-8
38%
0-0
0%
4-1 5 3 0 4 0 0 1 13 -28 7
FT-9
Donatas Brazdeikis 23:49 0-2
0%
0-0
-%
1-2
50%
6-2 8 2 0 0 0 4 2 1 -20 6
FT-10
Svajūnas Rauckis 26:48 4-7
57%
1-4
25%
2-5
40%
2-0 2 1 0 4 0 1 5 13 -23 7
FT-10
Titas Kručas 31:27 0-2
0%
3-7
43%
2-4
50%
3-1 4 0 0 3 0 2 5 11 -27 7
FT-9
Matas Juzeliūnas 30:11 0-3
0%
1-4
25%
0-2
0%
5-0 5 5 5 2 0 4 1 3 -27 5
FT-7
Artūras Narbutas 19:23 1-4
25%
0-1
0%
1-2
50%
0-1 1 0 0 2 0 2 1 3 -20 -4
FT--8
Gvidas Voiška 10:00 1-4
25%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 0 1 0 1 0 0 2 -7 4
FT-16
Karolis Janonis 5:17 0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 1 0 0 0 0 0 0 -9 1
FT-8
Šarūnas Kenešis 23:05 1-6
17%
1-4
25%
0-0
0%
4-0 4 2 2 3 0 0 3 5 -14 5
FT-9
200 9-37
24%
9-28
32%
6-15
40%
30-7 37 14 8 20 1 13 18 51 38
Komandos
2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kruonio Žaibas 29-45
64%
7-32
22%
7-10
70%
43-12 55 17 14 13 2 18 13 86 109
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 9-37
24%
9-28
32%
6-15
40%
30-7 37 14 8 20 1 13 18 51 38
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys