Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra
50:70
(8-22 15-14 14-15 13-19)
2018-10-20
14:30
Pagėgių Pagėgiai
Pajūrio St.Biržiškio gimnazija, Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūris, Šilalės rajonas
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
26 20 12 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dovydas Dainauskis 20:25 4-12
33%
4-12
33%
0-0
-%
1-1
100%
4-1 5 2 1 4 0 5 1 9 -18 1
FT-2
Mantas Vaičiulis 30:00 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-2
0%
8-1 9 2 1 4 0 1 2 0 -28 4
FT-5
Aurimas Juškevičius 25:05 4-13
31%
4-10
40%
0-3
0%
0-2
0%
1-3 4 0 0 2 0 0 2 8 -20 1
FT-2
Rokas Stancelis 38:05 3-15
20%
1-9
11%
2-6
33%
1-2
50%
7-2 9 1 0 7 0 2 4 9 -22 1
FT-1
Mindaugas Katinas 35:15 4-10
40%
3-7
43%
1-3
33%
1-4
25%
0-1 1 3 6 7 1 2 5 10 -23 8
FT-9
Virmantas Juškevičius 7:53 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 1 0 0 0 0 0 4 2
FT-10
Dominykas Zakaras 22:07 3-9
33%
2-2
100%
1-7
14%
2-3
67%
1-2 3 0 0 1 0 1 2 9 -5 5
FT-9
Lukas Drukteinis 21:10 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
5-8
63%
5-5 10 0 0 2 2 1 4 5 12 12
FT-23
200 18-65
28%
14-46
30%
4-19
21%
10-22
45%
26-15 41 9 9 27 3 12 20 50 34
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Mindaugas Šikšnius 23:27 5-9
56%
4-8
50%
1-1
100%
1-2
50%
3-3 6 4 3 4 0 3 3 12 23 16
FT-27
Dainius Viršilas 22:51 4-14
29%
0-2
0%
4-12
33%
0-0
0%
1-1 2 0 2 1 1 0 0 12 24 6
FT-11
Dainius Austynas 35:39 8-20
40%
6-14
43%
2-6
33%
2-2
100%
5-2 7 5 4 1 0 1 4 20 25 26
FT-29
Rokas Bačiulis 27:37 3-6
50%
3-4
75%
0-2
0%
0-2
0%
6-6 12 2 0 2 0 5 1 6 7 9
FT-13
Arnas Šerpytis 30:37 4-8
50%
4-8
50%
0-0
-%
2-4
50%
8-3 11 0 1 3 0 3 2 10 26 12
FT-16
Andrius Austynas 16:40 0-5
0%
0-3
0%
0-2
0%
0-0
0%
2-1 3 4 0 2 0 2 1 0 -2 -1
FT--2
Ridas Beitneris 16:59 2-8
25%
1-3
33%
1-5
20%
1-1
100%
1-2 3 0 1 4 0 0 1 6 -4 1
FT-2
Domantas Bukauskas 6:00 0-5
0%
0-3
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-1 2 0 1 0 0 2 0 0 -4 -4
FT--27
Audrius Gudavičius 20:10 2-7
29%
2-7
29%
0-0
-%
0-0
0%
6-4 10 0 0 1 0 4 0 4 5 4
FT-8
200 28-82
34%
20-52
38%
8-30
27%
6-11
55%
33-23 56 15 12 19 1 20 12 70 69
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pajūrio Jūra 18-65
28%
14-46
30%
4-19
21%
10-22
45%
26-15 41 9 9 27 3 12 20 50 34
Pagėgių Pagėgiai 28-82
34%
20-52
38%
8-30
27%
6-11
55%
33-23 56 15 12 19 1 20 12 70 69
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai