Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Baisogalos Auridana
85:68
(18-12 27-19 27-17 13-20)
2018-10-20
12:00
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
Baisogalos sporto arena, Taikos g. 14, Baisogala, Radviliškio rajonas
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
24 16 13 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deividas Barzinskas 28:44 7-11
64%
6-10
60%
1-1
100%
1-4
25%
5-1 6 5 1 5 0 3 4 16 15 17
FT-24
Aurimas Urbonas 28:36 6-13
46%
6-10
60%
0-3
0%
3-4
75%
6-3 9 2 5 2 0 1 4 15 11 24
FT-34
Žilvinas Padoras 36:17 4-12
33%
3-10
30%
1-2
50%
2-4
50%
9-4 13 2 2 2 1 3 2 11 13 16
FT-18
Giedrius Vaišys 27:48 3-7
43%
2-4
50%
1-3
33%
1-2
50%
6-0 6 2 1 5 0 4 2 8 10 5
FT-7
Paulius Špokas 18:45 5-10
50%
4-6
67%
1-4
25%
1-1
100%
1-2 3 3 1 0 0 2 3 12 19 15
FT-32
Žygimantas Gaidžiūnas 27:27 3-11
27%
2-7
29%
1-4
25%
1-2
50%
3-2 5 5 0 2 0 0 3 8 6 10
FT-15
Aivaras Šimkevičius 8:01 2-2
100%
2-2
100%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 2 0 0 0 0 0 4 9 7
FT-35
Giedrius Petraitis 11:32 2-5
40%
2-4
50%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 0 1 0 0 3 0 4 8 0
FT-0
Evaldas Jurpalis 3:28 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 1 1 0 -8 -1
FT--12
Dainius Tomkevičius 9:22 3-6
50%
3-6
50%
0-0
-%
1-1
100%
0-2 2 0 0 0 0 0 1 7 2 7
FT-30
200 35-78
45%
30-59
51%
5-19
26%
10-18
56%
35-18 53 21 11 17 1 17 20 85 100
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Žilinskas 27:46 5-8
63%
5-7
71%
0-1
0%
1-2
50%
6-3 9 3 1 2 0 2 1 11 -18 17
FT-24
Dalius Brigadierius 22:14 3-6
50%
1-4
25%
2-2
100%
0-0
0%
0-1 1 5 3 6 0 2 2 8 -6 8
FT-14
Algimantas Liutkus 26:50 4-12
33%
2-4
50%
2-8
25%
3-4
75%
5-0 5 2 0 1 0 3 4 13 -10 11
FT-16
Gytis Gedeika 28:49 3-8
38%
3-6
50%
0-2
0%
2-4
50%
0-0 0 1 0 3 2 1 4 8 -8 4
FT-6
Tadas Lukoševičius 25:38 2-12
17%
0-4
0%
2-8
25%
1-4
25%
1-2 3 1 1 1 1 3 2 7 -29 -2
FT--3
Nerijus Moisas 21:36 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
2-2
100%
4-0 4 0 4 2 0 3 2 7 -13 10
FT-19
Giedrius Linkus 11:00 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 1 3 0 4 0 0 6 -6
FT--22
Gytis Šiušė 9:16 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 2 0 1 0 1 0 0 -3 -1
FT--4
Auktumas Jakas 22:21 4-14
29%
3-8
38%
1-6
17%
1-4
25%
7-1 8 3 2 0 0 1 2 10 -6 11
FT-20
Ovidijus Juodis 4:30 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 4 2 4
FT-36
200 25-68
37%
17-38
45%
8-30
27%
10-20
50%
27-10 37 17 12 19 3 20 17 68 56
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Baisogalos Auridana 35-78
45%
30-59
51%
5-19
26%
10-18
56%
35-18 53 21 11 17 1 17 20 85 100
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 25-68
37%
17-38
45%
8-30
27%
10-20
50%
27-10 37 17 12 19 3 20 17 68 56
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai