Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Juškonių KK Pauliukai
68:70
(19-14 14-10 16-19 19-27)
2018-10-20
17:00
Daugų Daugai
Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
21 23 11 4
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Mindaugas Gelžinis 24:35 4-7
57%
2-3
67%
2-4
50%
0-0
0%
3-0 0 0 0 2 0 1 0 10 -4 4
FT-7
Klaidas Šapalas 35:19 3-12
25%
3-10
30%
0-2
0%
3-9
33%
3-3 6 4 3 7 0 2 7 9 -1 5
FT-6
Žilvinas Levinskas 28:53 4-8
50%
3-4
75%
1-4
25%
4-6
67%
4-0 4 2 1 1 0 5 3 13 -1 11
FT-15
Aivaras Bisigirskas 28:57 4-7
57%
4-7
57%
0-0
-%
0-2
0%
7-4 11 1 0 2 0 3 1 8 5 11
FT-15
Lukas Armonas 24:09 5-11
45%
4-9
44%
1-2
50%
2-2
100%
5-0 0 0 0 0 1 3 1 13 -2 6
FT-10
Vladimiras Burovas 16:23 3-8
38%
3-6
50%
0-2
0%
2-2
100%
3-0 3 1 0 1 0 1 2 8 -2 7
FT-17
Arvydas Geiša 25:51 1-10
10%
1-10
10%
0-0
-%
0-0
0%
5-4 9 1 1 2 0 1 4 2 -5 5
FT-8
Edvinas Masiokas 15:53 2-2
100%
1-1
100%
1-1
100%
0-0
0%
1-0 0 1 0 0 0 1 2 5 0 7
FT-18
200 26-65
40%
21-50
42%
5-15
33%
11-21
52%
34-12 46 10 5 16 1 17 20 68 56
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Joneliūnas 27:54 8-14
57%
8-14
57%
0-0
-%
0-0
0%
7-2 9 2 2 3 1 1 1 16 -3 21
FT-30
Ignas Sinkevičius 24:43 7-18
39%
3-8
38%
4-10
40%
5-9
56%
1-1 2 0 1 4 0 2 6 23 12 11
FT-18
Edgaras Švelginas 35:52 5-14
36%
2-4
50%
3-10
30%
1-4
25%
6-0 6 3 2 2 0 3 4 14 2 12
FT-13
Rytis Amšiejus 22:26 0-4
0%
0-1
0%
0-3
0%
1-2
50%
2-1 3 0 0 0 0 1 2 1 -12 0
FT-0
Povilas Gancevičius 13:17 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 2 0 1 1 2 -14 2
FT-6
Povilas Tamulynas 31:02 3-6
50%
3-6
50%
0-0
-%
0-0
0%
4-2 6 1 1 1 1 2 0 6 20 9
FT-12
Giedrius Junevičius 3:24 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 0 0 -3 -2
FT--24
Arnoldas Matulevičius 3:08 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2
FT--26
Mantas Sūdžius 19:10 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
1-1
100%
1-2 3 0 1 1 1 3 1 5 3 3
FT-6
Donatas Truncė 4:17 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 1 0 1 0 1 0 0 5 1
FT-9
Tomas Ludavičius 12:30 1-4
25%
0-0
-%
1-4
25%
0-0
0%
2-1 3 0 0 0 0 5 2 3 2 0
FT-0
Remigijus Kudzys 2:17 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 0 -2 1
FT-18
200 27-69
39%
19-41
46%
8-28
29%
8-16
50%
32-11 43 7 7 15 3 20 17 70 56
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Juškonių KK Pauliukai 26-65
40%
21-50
42%
5-15
33%
11-21
52%
34-12 46 10 5 16 1 17 20 68 56
Daugų Daugai 27-69
39%
19-41
46%
8-28
29%
8-16
50%
32-11 43 7 7 15 3 20 17 70 56
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai