Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Narvydžių Kuršasta
79:86
(17-21 21-26 21-15 20-24)
2018-10-27
15:30
Akmenės Akmenė
Skuodo Bartuvos progimnazija, Šatrijos g. 1, Skuodas
Žiūrovai: 50


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
38 35 9 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ovidijus Jonaitis 26:42 9-17
53%
8-11
73%
1-6
17%
0-0
0%
7-2 9 2 0 2 1 2 3 19 -6 22
FT-33
Vytautas Daukantas 25:56 2-5
40%
1-3
33%
1-2
50%
1-4
25%
3-2 5 5 2 4 0 4 4 6 1 8
FT-12
Julius Kryževičius 31:34 1-12
8%
0-3
0%
1-9
11%
1-2
50%
3-0 3 4 0 3 0 3 1 4 -13 -6
FT--8
Ričardas Rupeika 28:59 7-12
58%
7-11
64%
0-1
0%
1-1
100%
3-2 5 0 1 1 2 2 2 15 -14 17
FT-23
Emilijus Bartaševičius 14:18 5-7
71%
5-7
71%
0-0
-%
0-0
0%
1-3 4 0 0 0 0 4 1 10 -7 9
FT-25
Julius Beniušis 12:13 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 0 1 3 0 0 1 0 -1 -1
FT--3
Ugnius Popovas 14:26 3-7
43%
1-3
33%
2-4
50%
0-0
0%
2-1 3 1 0 2 0 2 2 8 4 6
FT-17
Tomas Jonušas 18:32 0-6
0%
0-2
0%
0-4
0%
1-4
25%
2-0 2 2 0 1 0 2 3 1 -4 -4
FT--9
Aurimas Navickas 17:05 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
2-4
50%
2-4 6 2 1 0 1 2 2 6 3 13
FT-30
Martynas Bružas 10:15 4-7
57%
2-5
40%
2-2
100%
0-0
0%
0-1 1 1 2 2 1 2 0 10 2 8
FT-31
200 33-78
42%
26-49
53%
7-29
24%
6-15
40%
28-20 48 17 7 18 5 23 19 79 72
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 36:34 13-25
52%
11-16
69%
2-9
22%
7-9
78%
5-1 6 5 5 1 0 4 6 35 7 38
FT-42
Justinas Statkus 38:00 9-10
90%
9-10
90%
0-0
-%
4-5
80%
2-1 3 1 3 7 0 4 4 22 10 20
FT-21
Mantas Šidlauskas 32:48 1-5
20%
1-4
25%
0-1
0%
2-2
100%
6-1 7 1 1 2 1 2 3 4 13 9
FT-11
Tomas Kinas 28:18 2-3
67%
2-2
100%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 4 1 0 0 1 0 4 -2 8
FT-11
Paulius Budreckis 30:07 3-11
27%
2-10
20%
1-1
100%
2-5
40%
2-0 2 2 3 1 1 2 7 9 11 10
FT-13
Gediminas Bražėnas 11:24 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
0-0
0%
3-0 3 1 0 1 0 1 0 4 -6 4
FT-14
Gvidas Petraitis 22:49 2-5
40%
0-1
0%
2-4
50%
2-4
50%
3-0 3 2 0 2 0 5 3 8 2 4
FT-7
200 32-63
51%
27-47
57%
5-16
31%
17-25
68%
27-6 33 16 13 14 2 19 23 86 93
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Narvydžių Kuršasta 33-78
42%
26-49
53%
7-29
24%
6-15
40%
28-20 48 17 7 18 5 23 19 79 72
Akmenės Akmenė 32-63
51%
27-47
57%
5-16
31%
17-25
68%
27-6 33 16 13 14 2 19 23 86 93
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys