Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Kruonio Žaibas
89:72
(20-17 27-18 21-17 21-20)
2018-10-27
16:30
Švenčionėlių Aitvaras-SC
Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys
Žiūrovai: 50


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
27 24 10 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Karolis Jovaiša 28:34 7-11
64%
6-8
75%
1-3
33%
0-3
0%
6-0 6 4 1 0 1 1 4 15 12 23
FT-32
Tomas Šiškevičius 32:32 10-17
59%
8-12
67%
2-5
40%
2-3
67%
4-4 8 2 0 4 0 0 1 24 15 23
FT-28
Ignas Krukonis 37:15 7-14
50%
4-7
57%
3-7
43%
6-8
75%
2-0 2 8 4 4 0 4 7 23 16 27
FT-29
Giedrius Giedra 26:14 7-15
47%
7-13
54%
0-2
0%
0-0
0%
4-5 9 1 0 0 2 3 5 14 7 20
FT-30
Donatas Gudeliauskas 36:18 3-9
33%
2-4
50%
1-5
20%
0-0
0%
2-0 2 5 3 3 0 3 1 7 19 6
FT-7
Osvaldas Žukauskas 1:41 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 -1
FT--24
Darius Arlauskas 11:17 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 0 1 0 0 1 0 0 -3 0
FT-0
Giedrius Jevstignejevas 26:09 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-2
0%
6-0 6 7 2 1 1 2 3 6 20 18
FT-28
200 37-74
50%
30-50
60%
7-24
29%
8-16
50%
27-11 38 27 11 13 4 14 21 89 116
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Modestas Mackevičius 21:38 4-9
44%
2-4
50%
2-5
40%
0-0
0%
2-0 2 3 1 0 0 0 0 10 -10 11
FT-20
Gytis Steckis 20:59 3-7
43%
3-7
43%
0-0
-%
3-4
75%
3-1 4 4 0 0 0 0 3 9 -1 15
FT-29
Mantas Kukulskis 27:19 4-7
57%
4-7
57%
0-0
-%
1-4
25%
4-3 7 0 0 2 1 3 2 9 -18 8
FT-12
Nerijus Kasperovičius 16:49 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 5 1 4 0 2 -14 -10
FT--24
Rokas Šamšūra 26:27 4-9
44%
2-5
40%
2-4
50%
0-0
0%
3-1 4 0 3 1 0 3 0 10 -1 8
FT-12
Mantas Šiekštelė 14:21 1-5
20%
0-1
0%
1-4
25%
0-0
0%
2-1 3 2 0 2 0 1 2 3 -7 3
FT-8
Mantas Jusis 23:58 2-7
29%
2-7
29%
0-0
-%
4-5
80%
5-5 10 1 1 4 0 3 7 8 -4 14
FT-23
Dainius Čeplinskas 6:51 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 2 -5 0
FT-0
Robertas Trebnik 11:37 3-7
43%
1-1
100%
2-6
33%
0-0
0%
2-0 2 3 2 3 0 2 0 8 -11 6
FT-21
Andrius Lazovskis 11:16 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 1 3 0 1 0 0 -4 -1
FT--4
Ernestas Palskis 14:17 3-3
100%
3-3
100%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 1 1 0 0 2 0 6 -12 10
FT-28
Šarūnas Miklaševičius 4:28 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 1 0 5 2 4
FT-36
200 28-65
43%
20-43
47%
8-22
36%
8-13
62%
32-12 44 14 9 21 2 21 14 72 68
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kruonio Žaibas 37-74
50%
30-50
60%
7-24
29%
8-16
50%
27-11 38 27 11 13 4 14 21 89 116
Švenčionėlių Aitvaras-SC 28-65
43%
20-43
47%
8-22
36%
8-13
62%
32-12 44 14 9 21 2 21 14 72 68
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai