Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
66:70
(21-18 13-16 18-17 14-19)
2018-11-03
18:30
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Kėdainių sporto mokykla, Parko g. 4, Vilainiai, Kėdainių rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
27 24 10 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dalius Brigadierius 30:16 5-13
38%
5-9
56%
0-4
0%
0-0
0%
4-1 5 4 3 3 0 1 0 10 0 10
FT-13
Giedrius Linkus 29:41 3-10
30%
3-10
30%
0-0
-%
4-6
67%
3-5 8 0 1 2 0 2 3 10 -3 9
FT-12
Gytis Gedeika 34:04 9-22
41%
5-13
38%
4-9
44%
0-0
0%
2-0 2 1 4 4 0 4 3 22 -8 11
FT-13
Mindaugas Dilys 40:00 2-15
13%
1-10
10%
1-5
20%
4-6
67%
2-2 4 4 2 2 0 4 6 9 -2 4
FT-4
Auktumas Jakas 35:11 5-12
42%
1-1
100%
4-11
36%
0-0
0%
6-1 7 1 0 2 2 2 0 14 4 13
FT-15
Andrius Žilinskas 29:42 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
1-2
50%
6-4 10 2 1 0 0 0 2 1 -8 13
FT-18
Aurimas Kurkauskas 1:06 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -3 0
FT-0
200 24-74
32%
15-45
33%
9-29
31%
9-14
64%
27-14 41 12 11 13 2 13 14 66 60
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Družas 29:01 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
0-0
0%
3-3 6 0 0 2 0 1 0 8 -7 9
FT-12
Artūras Narbutas 29:31 8-12
67%
8-12
67%
0-0
-%
1-2
50%
5-2 7 1 0 2 0 5 3 17 5 16
FT-22
Arnas Samalionis 22:25 3-10
30%
2-4
50%
1-6
17%
0-0
0%
1-0 1 0 1 0 0 1 1 7 -6 2
FT-4
Titas Kručas 32:08 9-18
50%
6-11
55%
3-7
43%
3-4
75%
4-2 6 4 2 2 0 1 4 24 7 27
FT-34
Matas Juzeliūnas 19:30 0-5
0%
0-3
0%
0-2
0%
0-0
0%
5-0 5 3 1 4 0 1 1 0 -13 0
FT-0
Donatas Brazdeikis 21:28 3-7
43%
3-5
60%
0-2
0%
1-2
50%
6-1 7 1 1 2 0 2 1 7 10 8
FT-15
Renaldas Smetonis 7:56 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 1 0 0 0 0 -1 1
FT-5
Karolis Janonis 20:30 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
4-2 6 6 2 2 0 3 2 2 17 11
FT-21
Šarūnas Kenešis 17:31 2-6
33%
1-4
25%
1-2
50%
0-0
0%
4-0 4 1 1 1 0 0 1 5 8 7
FT-16
200 30-67
45%
25-47
53%
5-20
25%
5-8
63%
37-10 47 16 8 18 0 14 13 70 81
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 24-74
32%
15-45
33%
9-29
31%
9-14
64%
27-14 41 12 11 13 2 13 14 66 60
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 30-67
45%
25-47
53%
5-20
25%
5-8
63%
37-10 47 16 8 18 0 14 13 70 81
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai