Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
96:74
(30-11 21-21 21-15 24-27)
2018-11-03
12:00
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Viečiūnų pagrindinė mokykla, Jaunystės g. 8, Viečiūnai, Druskininkų savivaldybė
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
42 42 16 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Povilas Šoliūnas 18:49 2-8
25%
2-8
25%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 0 0 2 2 2 0 4 -5 0
FT-0
Mantas Kibildis 25:10 17-21
81%
15-17
88%
2-4
50%
6-10
60%
2-0 2 1 3 3 0 2 7 42 31 42
FT-67
Šarūnas Kvaraciejus 26:03 2-5
40%
1-3
33%
1-2
50%
0-0
0%
0-0 0 4 0 1 0 3 0 5 21 2
FT-3
Darius Lenkauskas 19:19 2-5
40%
0-1
0%
2-4
50%
0-0
0%
8-0 8 2 2 2 0 4 1 6 15 10
FT-21
Vytautas Alminas 33:27 6-9
67%
6-9
67%
0-0
-%
0-2
0%
3-4 7 1 1 3 0 0 2 12 9 15
FT-18
Aivaras Karsokas 18:54 2-4
50%
1-1
100%
1-3
33%
0-0
0%
0-1 1 0 1 2 0 2 0 5 -4 1
FT-2
Karolis Urbonas 20:45 5-12
42%
5-11
45%
0-1
0%
3-6
50%
10-6 16 3 0 2 0 0 4 13 27 24
FT-46
Žydrūnas Balčius 21:21 4-6
67%
3-3
100%
1-3
33%
0-1
0%
2-0 2 1 0 1 0 1 2 9 11 9
FT-17
Dainius Matulevičius 16:12 0-5
0%
0-5
0%
0-0
-%
0-0
0%
3-2 5 0 0 0 0 2 0 0 5 -2
FT--5
200 40-75
53%
33-58
57%
7-17
41%
9-19
47%
34-16 50 12 7 16 2 16 16 96 101
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Liepinaitis 35:39 5-17
29%
3-7
43%
2-10
20%
1-4
25%
4-1 5 3 3 3 0 2 6 13 -21 10
FT-11
Aidas Bacevičius 23:50 2-4
50%
2-3
67%
0-1
0%
0-0
0%
7-1 8 5 2 1 0 3 0 4 -15 13
FT-22
Ervinas Staugaitis 28:40 4-14
29%
3-8
38%
1-6
17%
1-2
50%
3-2 5 2 1 2 0 3 1 10 -16 3
FT-4
Lukas Marčiulionis 30:16 7-15
47%
5-9
56%
2-6
33%
6-8
75%
3-4 7 0 4 3 0 2 5 22 -16 23
FT-30
Balys Brazauskas 22:30 4-9
44%
2-5
40%
2-4
50%
0-0
0%
3-1 4 0 1 1 0 1 0 10 -14 8
FT-14
Linas Liepinaitis 15:55 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
1-1
100%
0-0 0 1 0 0 0 2 0 3 -4 2
FT-5
Linas Duoba 10:58 3-7
43%
2-5
40%
1-2
50%
0-0
0%
1-2 3 0 0 0 0 1 1 7 2 6
FT-22
Andrius Danilevičius 15:52 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 3 0 3 0 2 1 0 -13 0
FT-0
Audrius Navikauskas 16:20 2-5
40%
2-3
67%
0-2
0%
1-2
50%
1-0 1 0 2 0 0 0 2 5 -13 6
FT-15
200 28-73
38%
20-41
49%
8-32
25%
10-17
59%
25-12 37 14 13 13 0 16 16 74 71
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Viečiūnų Techpro 40-75
53%
33-58
57%
7-17
41%
9-19
47%
34-16 50 12 7 16 2 16 16 96 101
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 28-73
38%
20-41
49%
8-32
25%
10-17
59%
25-12 37 14 13 13 0 16 16 74 71
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai