Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Daugų Daugai
52:95
(11-25 12-23 19-16 10-31)
2018-11-03
17:30
Kruonio Žaibas
Daugų TVM, Ežero g. 30, Daugai, Alytaus rajonas
Žiūrovai: 60


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
30 25 8 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Joneliūnas 25:31 2-8
25%
2-7
29%
0-1
0%
1-4
25%
2-2 4 2 2 1 0 4 5 5 -17 4
FT-6
Edgaras Švelginas 29:01 6-16
38%
3-5
60%
3-11
27%
2-3
67%
1-1 2 1 3 3 0 3 3 17 -27 9
FT-12
Andrius Jakimavičius 14:36 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 2 0 1 0 2 -18 0
FT-0
Arnoldas Matulevičius 13:23 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-1 1 1 1 4 0 2 1 0 -9 -6
FT--18
Mantas Sūdžius 16:31 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
3-3 6 0 1 0 0 4 0 2 -19 3
FT-7
Liudvikas Babaliauskas 10:27 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
0-4 4 0 0 1 0 5 0 0 -15 -6
FT--23
Povilas Tamulynas 21:17 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
1-2
50%
1-0 1 1 0 1 0 5 1 1 -28 -6
FT--11
Rytis Amšiejus 19:51 0-5
0%
0-1
0%
0-4
0%
2-2
100%
0-1 1 0 1 1 0 0 1 2 -39 -1
FT--2
Povilas Gancevičius 20:02 8-13
62%
8-13
62%
0-0
-%
3-5
60%
5-0 5 0 1 1 0 1 3 19 -3 19
FT-38
Tomas Ludavičius 15:06 1-7
14%
0-2
0%
1-5
20%
0-0
0%
0-1 1 0 1 2 0 1 1 3 -16 -3
FT--8
Remigijus Kudzys 14:15 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
1-4
25%
0-2 2 1 0 2 0 3 3 1 -24 -4
FT--11
200 19-65
29%
15-39
38%
4-26
15%
10-22
45%
16-17 33 6 10 19 0 29 18 52 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Karolis Jovaiša 23:51 4-7
57%
4-5
80%
0-2
0%
5-7
71%
5-0 5 2 3 2 0 2 5 13 36 19
FT-32
Evaldas Rastenis 32:08 9-11
82%
5-7
71%
4-4
100%
3-4
75%
4-1 5 3 0 3 0 2 5 25 33 30
FT-37
Tomas Šiškevičius 21:56 2-6
33%
2-4
50%
0-2
0%
1-2
50%
3-1 4 1 2 2 1 2 0 5 10 4
FT-7
Ignas Krukonis 20:44 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
2-2
100%
4-0 4 5 0 1 0 1 1 2 25 9
FT-17
Giedrius Giedra 29:38 3-8
38%
3-6
50%
0-2
0%
12-13
92%
5-3 8 3 0 2 0 2 11 18 36 30
FT-40
Osvaldas Žukauskas 2:51 1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
0-0
0%
0-0 0 0 1 1 0 0 0 3 7 2
FT-28
Edgaras Žukauskas 7:52 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 10 -2
FT--10
Elvinas Kaluginas 21:48 5-9
56%
5-8
63%
0-1
0%
1-1
100%
4-1 5 2 0 3 0 3 1 11 29 9
FT-17
Giedrius Jevstignejevas 19:56 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
1-2
50%
4-2 6 1 2 4 0 4 2 3 11 5
FT-10
Donatas Gudeliauskas 19:16 4-8
50%
3-3
100%
1-5
20%
6-6
100%
0-0 0 1 2 0 1 2 4 15 18 17
FT-35
200 29-54
54%
23-34
68%
6-20
30%
31-37
84%
33-10 43 18 10 19 2 19 29 95 123
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Daugų Daugai 19-65
29%
15-39
38%
4-26
15%
10-22
45%
16-17 33 6 10 19 0 29 18 52 9
Kruonio Žaibas 29-54
54%
23-34
68%
6-20
30%
31-37
84%
33-10 43 18 10 19 2 19 29 95 123
Naujienos
2018-11-04 17:15 Pirmąjį lapkričio savaitgalį Mažų miestelių krepšinio lygos tvarkaraštis pasižymėjo rungtynių gausa, šeštadienį buvo sužaista net ...
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai