Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Pandėlio Pandėlys
84:94
(21-14 17-25 23-20 17-19
 6-16)
2018-11-24
12:00
Parovėjos Agaras
Pandėlio gimnazija, Panemunio g. 25, Pandėlys, Rokiškio rajonas
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
33 31 23 10
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deividas Kubilius 32:29 4-11
36%
4-11
36%
0-0
-%
1-1
100%
12-7 19 10 1 0 0 0 1 9 1 33
FT-46
Šarūnas Kaladė 20:59 6-16
38%
6-9
67%
0-7
0%
0-0
0%
2-4 6 1 2 0 0 5 0 12 9 6
FT-13
Vidas Joneliūkštis 26:00 4-16
25%
4-13
31%
0-3
0%
2-2
100%
6-3 9 2 1 6 0 5 1 10 -11 0
FT-0
Augustinas Blažys 37:28 5-10
50%
5-10
50%
0-0
-%
4-6
67%
9-4 13 0 1 2 0 2 3 14 -1 20
FT-24
Vygantas Kavaliauskas 30:48 3-13
23%
3-6
50%
0-7
0%
1-2
50%
4-0 4 1 0 5 0 3 1 7 -10 -6
FT--9
Simas Nagelė 27:51 6-9
67%
6-8
75%
0-1
0%
0-2
0%
1-3 4 6 2 2 0 2 1 12 -22 16
FT-26
Karolis Pučėta 14:39 5-9
56%
2-3
67%
3-6
50%
0-0
0%
0-0 0 0 2 4 0 0 0 13 2 7
FT-22
Ričardas Jocas 22:07 3-10
30%
2-7
29%
1-3
33%
0-0
0%
2-0 2 4 1 4 0 3 0 7 -1 0
FT-0
Marius Narutis 1:31 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1
FT--30
Salvijus Kubilius 11:08 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 2 0 0 -18 -3
FT--12
225 36-96
38%
32-68
47%
4-28
14%
8-13
62%
41-26 67 24 10 24 0 22 7 84 72
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Daugvietis 45:00 11-33
33%
11-31
35%
0-2
0%
5-7
71%
8-15 23 2 0 7 5 2 5 27 10 29
FT-29
Eimantas Gasiūnas 45:00 7-22
32%
7-20
35%
0-2
0%
10-11
91%
4-2 6 6 6 4 0 1 10 24 10 31
FT-31
Tomas Vaičekonis 43:39 4-13
31%
4-9
44%
0-4
0%
0-5
0%
7-4 11 5 3 3 1 1 2 8 10 12
FT-12
Ramūnas Armonas 22:59 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
3-1 4 3 5 1 0 0 0 2 1 11
FT-22
Simas Žukauskas 45:00 13-32
41%
10-24
42%
3-8
38%
2-4
50%
6-5 11 1 1 4 1 3 4 31 10 21
FT-21
Tadas Špokas 14:17 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
0-0
0%
3-1 4 2 1 0 0 0 0 2 10 7
FT-22
Dovydas Venclovas 9:05 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-2 2 1 1 0 0 0 0 0 -1 1
FT-5
225 37-109
34%
34-90
38%
3-19
16%
17-27
63%
35-31 66 20 17 19 7 7 21 94 112
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pandėlio Pandėlys 36-96
38%
32-68
47%
4-28
14%
8-13
62%
41-26 67 24 10 24 0 22 7 84 72
Parovėjos Agaras 37-109
34%
34-90
38%
3-19
16%
17-27
63%
35-31 66 20 17 19 7 7 21 94 112
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai