Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Pagėgių Pagėgiai
74:64
(25-19 12-10 21-18 16-17)
2018-11-24
17:30
Pajūrio Jūra
Pagėgių A.Mackaus gimnazija, Vilniaus g. 3, Pagėgiai
Žiūrovai: 25


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
25 20 12 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dainius Viršilas 26:11 3-10
30%
2-3
67%
1-7
14%
1-2
50%
4-0 4 0 1 1 0 3 1 8 9 2
FT-3
Dainius Austynas 40:00 8-21
38%
4-12
33%
4-9
44%
0-0
0%
7-3 10 7 7 5 0 3 1 20 10 24
FT-24
Šarūnas Mikelis 30:29 1-11
9%
0-3
0%
1-8
13%
1-2
50%
10-2 12 1 1 4 0 3 1 4 -5 1
FT-1
Rokas Bačiulis 29:31 3-9
33%
2-6
33%
1-3
33%
0-0
0%
3-2 5 2 2 1 0 1 1 7 11 9
FT-12
Ridas Beitneris 29:48 6-14
43%
4-8
50%
2-6
33%
0-0
0%
1-1 2 0 0 3 0 0 0 14 1 5
FT-7
Ernestas Maciukevičius 23:38 6-11
55%
5-10
50%
1-1
100%
3-5
60%
6-5 11 2 0 2 1 2 6 16 12 25
FT-42
Domantas Bukauskas 5:57 0-4
0%
0-4
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 0 3 0 0 7 -5
FT--34
Eitvydas Šalkauskas 9:18 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
0-0
0%
0-2 2 1 0 0 0 0 0 5 12 6
FT-26
Nojus Šeputis 5:08 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-2 2 0 0 0 0 1 0 0 -7 0
FT-0
200 29-85
34%
18-48
38%
11-37
30%
5-9
56%
36-22 58 13 11 16 1 16 10 74 67
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dovydas Dainauskis 34:45 3-18
17%
2-15
13%
1-3
33%
0-0
0%
7-5 12 1 4 3 0 0 1 7 -8 7
FT-8
Edvinas Simenas 27:46 4-11
36%
4-8
50%
0-3
0%
1-1
100%
8-2 10 3 4 4 2 1 1 9 -9 17
FT-24
Aurimas Juškevičius 23:17 5-12
42%
3-8
38%
2-4
50%
1-4
25%
3-0 3 1 1 2 0 1 3 13 -9 8
FT-14
Rokas Stancelis 34:58 3-9
33%
2-6
33%
1-3
33%
2-3
67%
7-1 8 6 1 5 1 1 4 9 -3 16
FT-18
Mindaugas Katinas 28:39 7-15
47%
3-8
38%
4-7
57%
0-0
0%
4-1 5 3 3 3 0 4 1 18 4 15
FT-21
Mantas Vaičiulis 16:40 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
1-5
20%
1-3 4 0 0 0 0 1 3 3 -10 3
FT-7
Dominykas Zakaras 18:37 2-4
50%
1-3
33%
1-1
100%
0-0
0%
0-1 1 0 0 2 0 2 1 5 -4 1
FT-2
Lukas Drukteinis 7:07 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 0 0 0 0 3 2
FT-11
Simas Mazrimas 3:18 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-2
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 -2
FT--24
Justas Vaičiulis 2:50 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 2 0 0 0 0 -6 -2
FT--28
Mantas Navardauskas 2:03 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 1 0 -6 1
FT-20
200 25-72
35%
16-50
32%
9-22
41%
5-15
33%
37-15 52 14 13 21 3 10 15 64 66
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pagėgių Pagėgiai 29-85
34%
18-48
38%
11-37
30%
5-9
56%
36-22 58 13 11 16 1 16 10 74 67
Pajūrio Jūra 25-72
35%
16-50
32%
9-22
41%
5-15
33%
37-15 52 14 13 21 3 10 15 64 66
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai