Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
80:95
(23-27 12-27 20-20 25-21)
2018-12-01
14:30
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
Velžio gimnazija, Žemdirbių g. 12, Velžys, Panevėžio rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
31 26 12 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Rauckis 35:10 6-11
55%
5-10
50%
1-1
100%
0-0
0%
3-2 5 0 0 1 0 2 1 13 -6 11
FT-13
Titas Kručas 34:34 6-13
46%
4-7
57%
2-6
33%
0-0
0%
7-1 8 4 2 4 0 3 2 14 -11 16
FT-19
Matas Juzeliūnas 17:43 2-5
40%
1-3
33%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 1 0 4 0 0 1 5 -5 1
FT-2
Šarūnas Kenešis 33:39 9-18
50%
7-8
88%
2-10
20%
2-3
67%
9-2 11 4 1 4 1 3 4 22 -2 26
FT-31
Eivydas Šukys 20:44 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 2 1 0 1 6 -13 5
FT-10
Artūras Narbutas 24:06 6-9
67%
6-9
67%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 1 1 0 0 4 2 12 -11 12
FT-20
Renaldas Smetonis 3:42 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 0 0 0 -1 0
FT-0
Gvidas Voiška 19:34 2-3
67%
2-2
100%
0-1
0%
4-4
100%
0-2 2 1 0 1 0 2 2 8 -3 9
FT-18
Karolis Janonis 10:48 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 1 0 3 0 0 -23 -6
FT--22
200 34-68
50%
28-47
60%
6-21
29%
6-7
86%
23-8 31 13 4 17 2 17 13 80 74
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dalius Brigadierius 29:12 5-10
50%
4-9
44%
1-1
100%
2-2
100%
0-3 3 6 4 4 0 4 5 13 14 18
FT-25
Giedrius Linkus 36:19 13-20
65%
13-19
68%
0-1
0%
0-0
0%
9-3 12 1 1 0 0 2 0 26 14 31
FT-34
Algimantas Liutkus 33:59 9-20
45%
7-13
54%
2-7
29%
5-7
71%
4-3 7 1 1 2 0 2 6 25 14 23
FT-27
Auktumas Jakas 33:40 5-10
50%
4-4
100%
1-6
17%
2-2
100%
5-2 7 1 1 1 1 1 3 13 7 19
FT-23
Mantas Diliūnas 34:53 2-9
22%
1-7
14%
1-2
50%
4-4
100%
5-2 7 4 1 2 0 2 2 9 13 12
FT-14
Tadas Lukoševičius 31:57 3-7
43%
1-3
33%
2-4
50%
1-2
50%
3-0 3 1 2 3 1 3 1 9 13 6
FT-8
200 37-76
49%
30-55
55%
7-21
33%
14-17
82%
26-16 42 14 10 14 2 14 17 95 109
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 34-68
50%
28-47
60%
6-21
29%
6-7
86%
23-8 31 13 4 17 2 17 13 80 74
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 37-76
49%
30-55
55%
7-21
33%
14-17
82%
26-16 42 14 10 14 2 14 17 95 109
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai