Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
98:71
(30-21 21-19 30-16 17-15)
2018-12-01
17:30
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
Lazdijų M. Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 20, Lazdijai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
28 21 10 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Martynas Jančiulis 27:42 6-11
55%
6-8
75%
0-3
0%
1-2
50%
4-3 7 2 3 2 0 2 1 13 17 16
FT-23
Mantas Valukonis 29:19 7-11
64%
4-6
67%
3-5
60%
2-2
100%
3-0 3 1 0 2 0 1 3 19 26 19
FT-26
Matas Jarmala 24:21 4-5
80%
3-3
100%
1-2
50%
1-2
50%
3-0 3 6 0 4 0 2 1 10 17 12
FT-20
Dovydas Zdančius 30:37 7-13
54%
2-3
67%
5-10
50%
0-0
0%
5-1 6 3 2 1 1 1 1 19 30 24
FT-31
Vytenis Vaivada 26:17 7-16
44%
3-7
43%
4-9
44%
3-3
100%
9-1 10 6 1 1 0 1 1 21 29 28
FT-43
Nojus Valenta 14:42 1-3
33%
0-0
-%
1-3
33%
0-0
0%
1-1 2 2 0 0 0 2 1 3 3 4
FT-11
Edgaras Valenta 11:12 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 0 1 3 0 2 0 0 -3 0
FT-0
Darius Sadeckas 9:32 1-3
33%
0-1
0%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 0 1 0 0 0 1 3 -2 4
FT-17
Lukas Barkauskas 12:52 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
2-2
100%
6-0 6 2 0 2 0 1 3 4 8 11
FT-34
Tomas Bogušis 13:26 3-5
60%
3-3
100%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 2 0 0 0 3 1 6 10 4
FT-12
200 37-69
54%
22-33
67%
15-36
42%
9-11
82%
36-9 45 24 8 15 1 15 13 98 122
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Liepinaitis 33:45 6-16
38%
3-5
60%
3-11
27%
4-5
80%
4-1 5 9 6 4 0 3 3 19 -21 24
FT-28
Aidas Bacevičius 21:23 3-7
43%
3-4
75%
0-3
0%
0-0
0%
1-2 3 2 1 1 0 0 1 6 -20 8
FT-15
Valdas Morkevičius 25:39 7-15
47%
6-10
60%
1-5
20%
1-2
50%
2-3 5 4 1 0 1 3 2 16 -24 17
FT-27
Ervinas Staugaitis 22:44 2-9
22%
2-5
40%
0-4
0%
0-0
0%
2-2 4 1 0 1 0 1 1 4 -19 1
FT-2
Karolis Bradūnas 27:15 2-7
29%
2-4
50%
0-3
0%
1-4
25%
6-1 7 3 0 2 0 2 2 5 -16 5
FT-7
Vytenis Tarnauskas 15:54 2-5
40%
1-3
33%
1-2
50%
0-0
0%
3-0 3 0 0 0 0 1 0 5 -10 4
FT-10
Dovydas Galinaitis 19:01 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 1 0 1 0 2 3 6 -8 8
FT-17
Balys Brazauskas 15:10 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 0 0 3 0 1 2 4 -6 0
FT-0
Tomas Grybas 6:04 1-3
33%
0-0
-%
1-3
33%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 3 -2 1
FT-7
Andrius Danilevičius 13:05 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
1-2
50%
1-2 3 2 0 0 0 1 1 3 -9 5
FT-15
200 29-76
38%
23-42
55%
6-34
18%
7-13
54%
23-14 37 22 8 13 1 14 15 71 73
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 37-69
54%
22-33
67%
15-36
42%
9-11
82%
36-9 45 24 8 15 1 15 13 98 122
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 29-76
38%
23-42
55%
6-34
18%
7-13
54%
23-14 37 22 8 13 1 14 15 71 73
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai