Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
68:93
(11-19 18-34 8-22 31-18)
2018-12-01
12:00
Simno Simnas-Randers
Viečiūnų pagrindinė mokykla, Jaunystės g. 8, Viečiūnai, Druskininkų savivaldybė
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
32 27 10 14
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Povilas Šoliūnas 25:24 3-6
50%
3-5
60%
0-1
0%
5-5
100%
2-1 3 0 0 3 1 3 3 11 -33 9
FT-14
Šarūnas Labenskas 24:35 8-20
40%
6-9
67%
2-11
18%
3-6
50%
2-3 5 5 4 7 0 4 6 21 -14 15
FT-24
Karolis Urbonas 29:14 2-9
22%
2-7
29%
0-2
0%
3-4
75%
7-3 10 0 1 1 0 1 2 7 -20 10
FT-14
Giedrius Goberis 23:32 4-8
50%
4-6
67%
0-2
0%
1-4
25%
1-0 1 2 0 1 0 2 2 9 -23 4
FT-7
Vytautas Alminas 32:37 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
2-3
67%
8-1 9 4 1 2 0 0 3 7 -10 19
FT-23
Aivaras Karsokas 17:14 3-4
75%
0-0
-%
3-4
75%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 1 9 -5 7
FT-16
Žydrūnas Balčius 24:09 0-4
0%
0-1
0%
0-3
0%
2-2
100%
1-1 2 3 0 3 0 2 1 2 -1 -1
FT--2
Darius Lenkauskas 23:15 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
2-2
100%
4-0 4 1 1 3 0 1 3 2 -19 4
FT-7
200 22-58
38%
16-31
52%
6-27
22%
18-26
69%
28-11 39 15 7 21 1 14 21 68 67
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Žukauskas 32:04 7-13
54%
4-5
80%
3-8
38%
0-0
0%
4-0 4 0 1 2 0 1 0 17 14 13
FT-16
Albertas Jakubauskas 25:55 7-8
88%
5-5
100%
2-3
67%
0-0
0%
4-3 7 14 3 5 1 4 1 16 19 32
FT-49
Vilius Miglinas 27:27 12-20
60%
10-15
67%
2-5
40%
1-1
100%
1-0 1 2 3 1 0 4 2 27 27 22
FT-32
Dovydas Braknys 29:43 3-8
38%
2-5
40%
1-3
33%
0-4
0%
4-0 4 6 4 3 0 4 5 7 16 10
FT-13
Robertas Ališkevičius 20:29 7-9
78%
6-8
75%
1-1
100%
1-2
50%
4-1 5 3 1 0 1 1 2 16 27 24
FT-47
Aurimas Remeika 20:53 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
0-2
0%
6-1 7 4 1 2 0 2 1 4 5 9
FT-17
Šarūnas Viselga 22:05 0-6
0%
0-3
0%
0-3
0%
2-2
100%
3-0 3 1 1 1 0 3 1 2 4 -2
FT--4
Mindaugas Šreiberis 21:24 1-4
25%
1-4
25%
0-0
-%
2-2
100%
0-0 0 1 1 0 0 2 2 4 13 3
FT-6
200 39-72
54%
30-49
61%
9-23
39%
6-13
46%
29-6 35 31 15 14 2 21 14 93 111
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Viečiūnų Techpro 22-58
38%
16-31
52%
6-27
22%
18-26
69%
28-11 39 15 7 21 1 14 21 68 67
Simno Simnas-Randers 39-72
54%
30-49
61%
9-23
39%
6-13
46%
29-6 35 31 15 14 2 21 14 93 111
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai