Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra
98:85
(26-25 22-18 23-23 27-19)
2018-12-01
14:30
Stalgėnų Lobikonas
Pajūrio St.Biržiškio gimnazija, Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūris, Šilalės rajonas
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
34 34 11 10
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 36:43 3-16
19%
3-8
38%
0-8
0%
3-5
60%
5-0 5 10 3 6 0 2 7 9 10 11
FT-12
Dovydas Dainauskis 35:29 16-23
70%
16-20
80%
0-3
0%
2-4
50%
8-2 10 0 0 2 0 4 5 34 19 34
FT-38
Aurimas Juškevičius 18:35 3-9
33%
3-6
50%
0-3
0%
2-6
33%
3-0 3 0 2 1 1 2 3 8 -10 4
FT-9
Mindaugas Katinas 31:20 6-13
46%
6-12
50%
0-1
0%
5-9
56%
3-7 10 0 0 2 0 3 7 17 13 18
FT-23
Lukas Drukteinis 17:59 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
3-4 7 1 0 0 0 5 1 3 7 5
FT-11
Dominykas Zakaras 19:08 2-7
29%
1-3
33%
1-4
25%
0-0
0%
1-0 1 1 0 1 0 1 0 5 -3 0
FT-0
Rokas Stancelis 23:54 5-9
56%
4-6
67%
1-3
33%
3-5
60%
5-2 7 4 2 1 0 4 4 14 12 20
FT-33
Giedrius Stanišauskas 16:52 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
4-4
100%
4-1 5 0 1 1 0 0 2 8 17 13
FT-31
200 38-83
46%
36-61
59%
2-22
9%
20-35
57%
43-18 61 16 8 14 1 22 29 98 105
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ovidijus Stropus 29:45 6-16
38%
3-6
50%
3-10
30%
8-11
73%
4-2 6 2 2 3 0 3 6 23 -7 20
FT-27
Deivydas Baltrimas 29:20 3-10
30%
3-9
33%
0-1
0%
2-5
40%
7-4 11 2 2 1 0 5 3 8 -4 10
FT-14
Donatas Alminas 30:40 2-7
29%
2-7
29%
0-0
-%
2-3
67%
2-1 3 1 0 1 0 5 3 6 -3 1
FT-1
Laurynas Vičius 40:00 11-30
37%
7-17
41%
4-13
31%
6-7
86%
8-0 8 7 2 5 0 3 5 32 -13 26
FT-26
Justas Baltrimas 36:28 5-11
45%
1-2
50%
4-9
44%
0-0
0%
5-0 5 2 1 1 1 4 2 14 -11 14
FT-15
Gedeminas Stropus 14:56 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
0-3 3 1 1 3 0 5 1 0 -8 -5
FT--13
Remigijus Vičius 18:51 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-2
0%
1-0 1 0 1 2 0 4 1 2 -15 -4
FT--8
200 28-79
35%
17-44
39%
11-35
31%
18-28
64%
31-13 44 15 9 16 1 29 21 85 62
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pajūrio Jūra 38-83
46%
36-61
59%
2-22
9%
20-35
57%
43-18 61 16 8 14 1 22 29 98 105
Stalgėnų Lobikonas 28-79
35%
17-44
39%
11-35
31%
18-28
64%
31-13 44 15 9 16 1 29 21 85 62
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai