Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Vabalninko Vabalninkas
72:64
(26-16 18-15 13-14 15-19)
2018-12-02
14:30
Parovėjos Agaras
Biržų TVMC, Skratiškių g. 6, Biržai
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
28 25 15 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Dževečka 30:39 6-12
50%
4-9
44%
2-3
67%
0-2
0%
10-1 11 2 2 3 0 1 4 14 6 21
FT-27
Mantas Klišys 35:57 7-21
33%
7-17
41%
0-4
0%
4-4
100%
10-4 14 4 1 1 1 5 4 18 -1 22
FT-24
Tautvydas Rumpis 21:15 2-9
22%
1-2
50%
1-7
14%
1-2
50%
3-0 3 1 1 1 0 0 1 6 -3 3
FT-6
Rimvydas Rešimavičius 20:12 3-7
43%
3-6
50%
0-1
0%
2-2
100%
7-4 11 0 0 1 0 4 2 8 6 12
FT-24
Lukas Bajoriūnas 17:50 3-6
50%
3-5
60%
0-1
0%
0-4
0%
1-4 5 0 1 2 0 3 3 6 -3 3
FT-7
Mantas Armonas 21:37 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 2 2 3 0 2 0 2 6 -2
FT--4
Julius Juzeliūnas 12:01 4-7
57%
2-3
67%
2-4
50%
0-0
0%
2-1 3 0 0 0 0 1 0 10 7 9
FT-30
Gediminas Rauduve 5:16 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 1 0 0 0 1 0 -2 0
FT-0
Rokas Rešimavičius 9:19 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 3 1 4 1 2 0 0 8 -1
FT--4
Darius Breivė 25:54 4-9
44%
4-8
50%
0-1
0%
0-1
0%
2-4 6 1 0 3 0 4 2 8 16 4
FT-6
200 30-82
37%
25-59
42%
5-23
22%
7-15
47%
38-21 59 13 9 18 2 22 17 72 71
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Eimantas Gasiūnas 40:00 5-15
33%
5-13
38%
0-2
0%
4-11
36%
4-3 7 6 2 3 0 1 9 14 -8 17
FT-17
Arūnas Armonas 29:13 1-4
25%
1-1
100%
0-3
0%
0-0
0%
4-1 5 1 1 2 0 4 3 2 -4 3
FT-4
Tadas Špokas 40:00 7-18
39%
6-13
46%
1-5
20%
3-8
38%
7-2 9 2 3 2 0 3 7 18 -8 18
FT-18
Ramūnas Armonas 40:00 2-8
25%
1-5
20%
1-3
33%
0-0
0%
7-2 9 2 0 0 0 4 1 5 -8 7
FT-7
Aurimas Tuomas 8:37 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 2 0 1 0 0 -3 -4
FT--19
Dovydas Venclovas 3:34 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -5 -1
FT--11
Simas Žukauskas 38:36 11-22
50%
9-14
64%
2-8
25%
1-2
50%
12-3 15 5 1 6 2 4 2 25 -4 28
FT-29
200 26-70
37%
22-49
45%
4-21
19%
8-21
38%
35-11 46 16 7 15 2 17 22 64 68
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Vabalninko Vabalninkas 30-82
37%
25-59
42%
5-23
22%
7-15
47%
38-21 59 13 9 18 2 22 17 72 71
Parovėjos Agaras 26-70
37%
22-49
45%
4-21
19%
8-21
38%
35-11 46 16 7 15 2 17 22 64 68
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai