Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Paįstrio Kvieta
67:93
(27-23 20-16 10-28 10-26)
2018-12-08
16:30
Kavarsko Kavarskas
Paįstrio J.Zikaro gimnazija, Įstros g. 1, Paįstrys, Panevėžio rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
32 28 14 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Pranas Matuzas 25:21 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-2
0%
2-3 5 0 1 1 1 2 3 2 -25 5
FT-8
Mantas Rutkauskas 35:38 10-22
45%
9-16
56%
1-6
17%
0-0
0%
2-1 3 3 0 4 0 1 1 21 -23 11
FT-12
Gytis Čiokštinas 30:10 3-6
50%
2-3
67%
1-3
33%
0-2
0%
5-1 6 2 1 2 0 5 2 7 -15 6
FT-8
Jokūbas Valiukas 34:43 7-21
33%
6-18
33%
1-3
33%
5-6
83%
3-6 9 2 2 2 1 3 5 20 -25 19
FT-22
Ignas Kuncė 7:31 0-3
0%
0-3
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 1 1 0 0 1 0 0 -3 -1
FT--5
Ernestas Riliškis 5:24 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-1 3 1 0 1 0 1 0 0 -7 0
FT-0
Edgaras Strok 32:12 5-10
50%
5-8
63%
0-2
0%
1-7
14%
5-2 7 5 2 10 0 2 4 11 -23 6
FT-7
Mindaugas Šalkauskas 1:14 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 2
FT-65
Deividas Juškauskas 23:18 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
2-8
25%
3-5 8 1 0 2 1 4 4 4 -2 2
FT-3
Dominykas Kiela 4:29 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 1 0 0 0 0 -11 -1
FT--9
200 28-74
38%
25-59
42%
3-15
20%
8-25
32%
30-22 52 16 7 23 3 19 19 67 49
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Edgaras Bartaševičius 30:41 7-16
44%
4-8
50%
3-8
38%
2-4
50%
4-0 4 3 3 1 0 2 4 19 13 19
FT-25
Tomas Urbonas 34:10 8-12
67%
8-12
67%
0-0
-%
4-6
67%
8-6 14 3 1 3 1 3 5 20 15 32
FT-37
Aurimas Pocius 40:00 10-24
42%
8-15
53%
2-9
22%
6-10
60%
3-0 3 7 5 5 1 4 6 28 26 23
FT-23
Darius Kadžionis 40:00 3-12
25%
2-8
25%
1-4
25%
4-4
100%
8-3 11 4 5 3 0 2 4 11 26 21
FT-21
Vytautas Peleckas 33:50 3-7
43%
2-4
50%
1-3
33%
0-0
0%
4-1 5 5 2 1 1 4 0 7 26 11
FT-13
Darius Ragalskas 9:19 0-5
0%
0-3
0%
0-2
0%
0-0
0%
3-1 4 0 0 0 0 3 0 0 13 -4
FT--17
Justas Šeštokas 12:00 4-4
100%
4-4
100%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 0 2 0 0 1 0 8 11 12
FT-40
200 35-80
44%
28-54
52%
7-26
27%
16-24
67%
32-18 50 22 18 13 3 19 19 93 114
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paįstrio Kvieta 28-74
38%
25-59
42%
3-15
20%
8-25
32%
30-22 52 16 7 23 3 19 19 67 49
Kavarsko Kavarskas 35-80
44%
28-54
52%
7-26
27%
16-24
67%
32-18 50 22 18 13 3 19 19 93 114
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai