Lygos apdovanojimai
Pražangos
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-08 Techninė pražanga
2018-12-01 Techninė pražanga
2018-11-25 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-11-24 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2018-12-01 Techninė pražanga

Stalgėnų Lobikonas
2018-12-01 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-12-08 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
2018-12-08 Techninė pražanga

Viečiūnų Techpro
2018-12-08 Techninė pražanga

Musninkų Spindulys
2018-12-08 Techninė pražanga

Simno Simnas-Randers
88:67
(28-19 32-17 19-21 9-10)
2018-12-08
17:00
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
UAB Randers, Naujoji g. 130, IV aukštas, Alytus
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
34 26 17 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Žukauskas 20:15 2-8
25%
0-0
-%
2-8
25%
1-1
100%
2-2 4 0 4 0 0 0 0 7 16 9
FT-18
Albertas Jakubauskas 25:28 8-9
89%
4-5
80%
4-4
100%
0-0
0%
5-4 9 8 5 6 0 3 1 20 29 33
FT-52
Vilius Miglinas 19:16 5-13
38%
4-8
50%
1-5
20%
0-0
0%
6-0 6 2 1 1 0 2 0 11 34 9
FT-19
Dovydas Braknys 28:59 4-13
31%
4-9
44%
0-4
0%
1-2
50%
5-0 5 7 2 4 1 1 2 9 32 11
FT-15
Robertas Ališkevičius 25:51 5-10
50%
5-8
63%
0-2
0%
3-6
50%
6-8 14 4 0 3 1 2 3 13 21 22
FT-34
Robertas Dimša 3:24 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 -1
FT--12
Aurimas Remeika 10:34 3-4
75%
3-4
75%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 1 1 1 1 0 6 3 7
FT-26
Lukas Grėbliūnas 16:50 2-7
29%
1-1
100%
1-6
17%
0-0
0%
5-1 6 0 0 0 0 0 0 5 -6 6
FT-14
Mindaugas Nikolskis 17:52 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
2-4
50%
0-2 2 1 1 2 0 0 2 6 -18 7
FT-16
Mantas Sinkevičius 14:57 4-8
50%
1-3
33%
3-5
60%
0-0
0%
3-1 4 1 1 1 0 2 0 11 -2 10
FT-27
Mindaugas Šreiberis 7:51 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
0-2
0%
1-0 1 2 0 0 0 0 1 0 1 -1
FT--5
Mindaugas Stasaitis 8:43 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
1-1 2 1 0 4 0 1 0 0 -9 -4
FT--18
200 35-80
44%
24-43
56%
11-37
30%
7-15
47%
38-21 59 26 15 22 3 13 9 88 108
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Mantas Valukonis 36:24 9-19
47%
6-12
50%
3-7
43%
5-5
100%
1-0 1 4 3 3 0 2 3 26 -4 22
FT-24
Dovydas Zdančius 37:42 4-15
27%
2-3
67%
2-12
17%
0-0
0%
3-0 3 5 2 5 0 2 0 10 -23 2
FT-2
Darius Sadeckas 32:25 1-7
14%
1-2
50%
0-5
0%
0-0
0%
4-1 5 2 1 0 0 0 1 2 -21 5
FT-6
Vytenis Vaivada 24:55 1-6
17%
0-1
0%
1-5
20%
0-0
0%
4-0 4 0 2 3 2 0 2 3 -27 5
FT-8
Lukas Barkauskas 39:35 6-11
55%
4-5
80%
2-6
33%
2-2
100%
12-5 17 2 3 4 3 4 6 16 -19 34
FT-34
Tomas Bogušis 28:59 4-11
36%
4-6
67%
0-5
0%
2-2
100%
1-0 1 5 5 6 0 2 1 10 -11 7
FT-10
200 25-69
36%
17-29
59%
8-40
20%
9-9
100%
27-6 33 18 16 22 5 10 13 67 75
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Simno Simnas-Randers 35-80
44%
24-43
56%
11-37
30%
7-15
47%
38-21 59 26 15 22 3 13 9 88 108
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 25-69
36%
17-29
59%
8-40
20%
9-9
100%
27-6 33 18 16 22 5 10 13 67 75
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai