Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Sedos Sedula
74:73
(21-21 13-29 15-11 25-12)
2018-12-15
18:00
Narvydžių Kuršasta
Mažeikių M.Račkausko gimnazija, Laisvės g. 10, Mažeikiai
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
26 26 15 10
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Majauskis 36:12 9-19
47%
4-9
44%
5-10
50%
3-3
100%
3-1 4 1 0 2 0 2 3 26 2 20
FT-22
Antanas Narmontas 14:18 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 3 0 0 0 0 1 0 -1 4
FT-11
Edvinas Kesminas 23:27 2-7
29%
0-3
0%
2-4
50%
1-2
50%
1-2 3 1 1 2 0 0 1 7 -9 5
FT-9
Domininkas Vaitkus 28:40 6-14
43%
5-11
45%
1-3
33%
3-9
33%
8-7 15 0 1 2 1 2 8 16 0 23
FT-32
Giedrius Mickus 35:09 2-10
20%
2-8
25%
0-2
0%
0-0
0%
7-2 9 6 2 4 0 4 0 4 2 5
FT-6
Edvinas Jeraminas 12:19 1-4
25%
1-4
25%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 3 2 2 2 -1
FT--3
Aivaras Kazlauskas 27:20 5-12
42%
4-6
67%
1-6
17%
1-2
50%
2-0 2 2 2 4 1 0 3 12 5 10
FT-15
Mindaugas Dirgėla 12:05 1-2
50%
0-1
0%
1-1
100%
1-2
50%
3-0 3 0 0 1 0 3 1 4 -1 2
FT-7
Vytautas Dirgėla 10:30 1-4
25%
0-2
0%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 2 0 3 5 -1
FT--4
200 27-74
36%
16-45
36%
11-29
38%
9-18
50%
32-22 54 13 6 16 2 16 19 74 67
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ovidijus Jonaitis 28:09 4-11
36%
1-5
20%
3-6
50%
0-0
0%
2-2 4 0 1 2 1 4 0 11 -2 4
FT-6
Valentas Mickus 33:26 6-13
46%
6-13
46%
0-0
-%
1-5
20%
4-5 9 2 1 3 1 3 3 13 2 12
FT-14
Paulius Mitkus 38:23 6-12
50%
2-4
50%
4-8
50%
3-5
60%
7-1 8 10 1 5 0 2 3 19 4 26
FT-27
Julius Kryževičius 32:37 3-15
20%
1-3
33%
2-12
17%
1-4
25%
5-0 5 2 3 2 3 3 5 9 -7 7
FT-9
Martynas Bružas 29:06 1-4
25%
0-3
0%
1-1
100%
0-0
0%
1-1 2 1 0 1 0 3 1 3 -9 0
FT-0
Ugnius Popovas 23:16 5-8
63%
3-5
60%
2-3
67%
0-0
0%
3-0 3 3 0 1 0 0 0 12 5 14
FT-24
Emilijus Bartaševičius 15:03 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-1
0%
3-3 6 1 1 1 1 4 3 6 2 10
FT-27
200 28-68
41%
16-38
42%
12-30
40%
5-15
33%
28-14 42 19 7 15 6 19 15 73 73
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Sedos Sedula 27-74
36%
16-45
36%
11-29
38%
9-18
50%
32-22 54 13 6 16 2 16 19 74 67
Narvydžių Kuršasta 28-68
41%
16-38
42%
12-30
40%
5-15
33%
28-14 42 19 7 15 6 19 15 73 73
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys