Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kruonio Žaibas
84:66
(25-14 16-19 18-17 25-16)
2019-01-05
16:30
Simno Simnas-Randers
Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys
Žiūrovai: 55


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
28 24 11 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Rastenis 40:00 3-12
25%
2-7
29%
1-5
20%
6-7
86%
6-1 7 6 1 4 0 3 7 13 18 17
FT-17
Tomas Šiškevičius 20:13 3-10
30%
1-5
20%
2-5
40%
0-0
0%
6-0 6 1 1 2 0 1 0 8 7 6
FT-12
Ignas Krukonis 40:00 7-14
50%
4-6
67%
3-8
38%
6-7
86%
3-1 4 7 3 4 0 3 6 23 18 28
FT-28
Vadim Volodko 39:59 6-10
60%
6-10
60%
0-0
-%
3-5
60%
8-3 11 1 0 3 4 3 4 15 18 23
FT-23
Giedrius Giedra 34:59 4-8
50%
3-6
50%
1-2
50%
8-12
67%
4-2 6 1 2 1 2 3 6 17 23 22
FT-25
Edgaras Žukauskas 24:49 2-4
50%
0-1
0%
2-3
67%
2-2
100%
2-2 4 1 2 3 0 2 1 8 6 9
FT-15
200 25-58
43%
16-35
46%
9-23
39%
25-33
76%
32-11 43 17 9 17 6 16 24 84 105
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Andrius Žukauskas 20:38 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
1-1 2 1 0 1 0 3 0 0 -23 -3
FT--6
Albertas Jakubauskas 24:51 3-12
25%
3-9
33%
0-3
0%
1-1
100%
4-5 9 5 1 5 0 6 3 7 -6 5
FT-8
Vilius Miglinas 32:52 3-14
21%
2-10
20%
1-4
25%
1-1
100%
3-2 5 1 0 0 0 4 1 8 -10 0
FT-0
Mindaugas Nikolskis 19:53 3-6
50%
3-6
50%
0-0
-%
2-2
100%
0-0 0 2 0 3 0 2 1 8 -5 3
FT-6
Šarūnas Viselga 10:54 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
1-4
25%
0-1 1 0 1 2 0 2 2 1 -13 -3
FT--11
Aurimas Remeika 7:23 0-4
0%
0-3
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 0 0 0 0 -5 -2
FT--11
Lukas Grėbliūnas 19:14 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
0-0
0%
1-1 2 2 0 0 0 4 0 5 -13 3
FT-6
Robertas Ališkevičius 19:35 4-9
44%
3-6
50%
1-3
33%
2-2
100%
4-2 6 2 0 2 0 1 2 11 -7 13
FT-27
Mantas Sinkevičius 28:04 9-18
50%
6-12
50%
3-6
50%
3-5
60%
2-2 4 1 3 2 1 1 4 24 -8 23
FT-33
Mindaugas Stasaitis 2:59 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 1 0 0 0 0 -5 -1
FT--13
Giedrius Šreiberis 13:37 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-2
0%
2-0 2 0 2 0 2 2 2 2 5 5
FT-15
200 25-73
34%
19-52
37%
6-21
29%
10-17
59%
22-19 41 15 7 16 3 25 15 66 43
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kruonio Žaibas 25-58
43%
16-35
46%
9-23
39%
25-33
76%
32-11 43 17 9 17 6 16 24 84 105
Simno Simnas-Randers 25-73
34%
19-52
37%
6-21
29%
10-17
59%
22-19 41 15 7 16 3 25 15 66 43
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys