Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris
63:88
(27-14 12-24 10-23 14-27)
2019-01-12
15:30
Akmenės Akmenė
Kėdainių sporto mokykla, Parko g. 4, Vilainiai, Kėdainių rajonas
Žiūrovai: 20


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
35 31 21 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Dalius Brigadierius 19:27 1-7
14%
1-5
20%
0-2
0%
0-0
0%
3-1 4 3 3 3 0 2 0 2 -13 1
FT-2
Algimantas Liutkus 29:46 6-15
40%
4-9
44%
2-6
33%
0-0
0%
4-1 5 2 2 2 0 1 2 14 -16 13
FT-17
Gytis Gedeika 24:05 5-13
38%
2-6
33%
3-7
43%
2-2
100%
2-0 2 2 0 0 0 0 1 15 -2 12
FT-20
Mindaugas Dilys 24:21 2-6
33%
1-3
33%
1-3
33%
1-2
50%
0-4 4 0 0 2 0 1 4 6 -13 6
FT-10
Auktumas Jakas 25:46 2-3
67%
1-1
100%
1-2
50%
0-0
0%
7-1 8 1 1 2 0 2 0 5 -17 10
FT-16
Andrius Žilinskas 14:49 1-7
14%
1-7
14%
0-0
-%
5-5
100%
3-2 5 1 2 1 0 1 3 7 0 10
FT-27
Nerijus Moisas 24:13 6-12
50%
6-10
60%
0-2
0%
2-2
100%
2-1 3 4 3 0 0 5 1 14 -12 14
FT-23
Gytis Šiušė 4:08 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 0 0 0 -13 -2
FT--19
Tomas Mušenkovas 9:23 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
0-2
0%
1-0 1 0 0 1 0 0 1 0 -19 -4
FT--17
Tadas Lukoševičius 15:39 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
0-0
0%
1-0 1 0 2 1 0 3 0 0 -12 -4
FT--10
Mantas Diliūnas 6:22 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-1 2 0 0 0 0 1 1 0 -3 -1
FT--6
Ovidijus Juodis 2:01 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 1 1 0 0 0 0 -5 0
FT-0
200 23-73
32%
16-43
37%
7-30
23%
10-13
77%
26-11 37 13 14 14 0 17 13 63 55
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 40:00 12-20
60%
5-9
56%
7-11
64%
0-1
0%
6-0 6 3 5 6 0 2 7 31 25 35
FT-35
Justinas Statkus 20:53 5-10
50%
4-8
50%
1-2
50%
2-2
100%
0-1 1 1 2 3 0 3 2 13 -2 8
FT-15
Rimgaudas Dainius 24:38 1-7
14%
1-5
20%
0-2
0%
0-2
0%
3-7 10 2 1 0 0 1 1 2 15 7
FT-11
Dovydas Dapšys 36:49 4-10
40%
4-9
44%
0-1
0%
5-6
83%
19-2 21 2 2 2 1 2 5 13 32 33
FT-36
Erikas Liubinas 35:54 10-19
53%
9-12
75%
1-7
14%
3-3
100%
5-3 8 5 1 6 1 0 1 24 27 25
FT-28
Tomas Kinas 21:49 1-4
25%
0-2
0%
1-2
50%
0-0
0%
1-0 1 4 0 1 1 3 0 3 20 2
FT-4
Gediminas Bražėnas 17:56 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 1 0 0 0 2 0 2 3 3
FT-7
Arnius Bijanskis 2:01 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 1 0 0 0 0 0 5 1
FT-20
200 34-73
47%
24-48
50%
10-25
40%
10-14
71%
39-15 54 18 12 18 3 13 16 88 114
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Ažytėnų Ažytėnai-Laumetris 23-73
32%
16-43
37%
7-30
23%
10-13
77%
26-11 37 13 14 14 0 17 13 63 55
Akmenės Akmenė 34-73
47%
24-48
50%
10-25
40%
10-14
71%
39-15 54 18 12 18 3 13 16 88 114
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjas
Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys