Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Vabalninko Vabalninkas
63:80
(11-15 14-21 21-17 17-27)
2019-01-13
14:30
Paketurių Devold
Biržų TVMC, Skratiškių g. 6, Biržai
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
36 31 10 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Dževečka 33:43 10-24
42%
7-11
64%
3-13
23%
3-3
100%
4-2 6 3 1 3 0 2 4 26 -16 21
FT-25
Mantas Armonas 28:42 1-6
17%
1-5
20%
0-1
0%
4-5
80%
4-2 6 4 2 4 0 0 3 6 -8 11
FT-15
Rimvydas Rešimavičius 31:30 6-14
43%
5-11
45%
1-3
33%
0-2
0%
4-1 5 2 4 1 0 3 3 13 -16 13
FT-17
Rokas Rešimavičius 28:11 4-10
40%
3-8
38%
1-2
50%
0-0
0%
0-3 3 1 0 2 0 3 1 9 -15 3
FT-4
Darius Breivė 27:42 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-2
0%
1-1 2 1 2 3 0 3 4 0 -6 -1
FT--1
Nerijus Tuomas 14:17 1-6
17%
0-4
0%
1-2
50%
0-0
0%
0-1 1 0 1 2 1 3 0 3 -3 -4
FT--11
Lukas Bajoriūnas 19:32 2-9
22%
2-6
33%
0-3
0%
0-2
0%
1-2 3 2 1 0 0 3 2 4 -10 0
FT-0
Gediminas Rauduve 5:05 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -2 -1
FT--8
Kipras Jankauskas 11:18 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 1 0 0 1 0 1 2 -9 5
FT-18
200 25-74
34%
19-48
40%
6-26
23%
7-14
50%
18-15 33 14 11 15 2 18 18 63 47
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 29:43 10-17
59%
5-8
63%
5-9
56%
6-8
75%
4-2 6 2 2 0 0 2 6 31 19 36
FT-48
Donaldas Kručas 13:35 3-3
100%
3-3
100%
0-0
-%
0-0
0%
4-3 7 1 0 0 3 2 0 6 -2 15
FT-44
Giedrius Radzevičius 31:55 6-15
40%
6-10
60%
0-5
0%
5-6
83%
9-1 10 2 0 5 2 2 5 17 13 19
FT-24
Arūnas Šerelis 15:33 1-4
25%
1-2
50%
0-2
0%
0-0
0%
2-1 3 1 2 4 0 1 0 2 6 0
FT-0
Marius Graičiūnas 22:03 1-6
17%
1-3
33%
0-3
0%
0-0
0%
1-5 6 2 0 5 0 3 0 2 5 -3
FT--5
Andrius Baronas 12:50 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
6-0 6 0 0 1 2 1 2 2 12 8
FT-25
Darius Kuzmickas 15:37 2-6
33%
2-6
33%
0-0
-%
3-4
75%
1-0 1 2 2 0 0 2 2 7 6 7
FT-18
Eimantas Kručas 3:45 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
1-2
50%
1-0 1 1 0 0 1 1 1 1 5 3
FT-32
Ignas Domža 24:27 2-4
50%
0-1
0%
2-3
67%
0-0
0%
0-1 1 6 4 4 0 2 0 6 11 9
FT-15
Marius Nareckas 15:54 2-5
40%
2-5
40%
0-0
-%
2-3
67%
1-4 5 1 1 3 0 0 2 6 6 8
FT-20
Nerijus Gintautas 14:38 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
4-1 5 2 0 0 0 2 0 0 4 4
FT-11
200 28-64
44%
21-41
51%
7-23
30%
17-23
74%
35-21 56 20 11 23 8 18 18 80 106
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Vabalninko Vabalninkas 25-74
34%
19-48
40%
6-26
23%
7-14
50%
18-15 33 14 11 15 2 18 18 63 47
Paketurių Devold 28-64
44%
21-41
51%
7-23
30%
17-23
74%
35-21 56 20 11 23 8 18 18 80 106
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjas
Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys