Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis
99:69
(18-14 24-19 35-17 22-19)
2019-01-19
14:00
Parovėjos Agaras
V.Kudirkos gimnazija, Vytauto g. 44, Kudirkos Naumiestis, Šakių rajonas
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Liepinaitis 30:32 6-14
43%
5-7
71%
1-7
14%
0-1
0%
0-1 1 5 4 2 0 1 1 13 25 12
FT-16
Vytenis Tarnauskas 18:52 4-6
67%
4-5
80%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 2 0 8 5 5
FT-11
Aidas Bacevičius 30:53 7-21
33%
3-8
38%
4-13
31%
0-1
0%
4-1 5 0 0 0 0 3 3 18 25 8
FT-10
Ervinas Staugaitis 29:07 7-12
58%
6-7
86%
1-5
20%
0-1
0%
5-1 6 1 2 0 1 1 3 15 19 21
FT-29
Karolis Bradūnas 33:19 3-6
50%
2-4
50%
1-2
50%
0-0
0%
10-1 11 9 5 3 0 3 1 7 19 24
FT-29
Karolis Kvederavičius 0:06 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
FT-0
Lukas Marčiulionis 20:00 7-11
64%
7-8
88%
0-3
0%
4-6
67%
3-3 6 4 5 1 0 4 5 18 21 27
FT-54
Dovydas Galinaitis 12:36 4-5
80%
4-5
80%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 1 1 0 4 0 8 14 4
FT-13
Linas Liepinaitis 13:11 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 0 2 0 0 1 0 2 13 3
FT-9
Balys Brazauskas 11:24 4-6
67%
3-4
75%
1-2
50%
1-2
50%
2-0 2 2 0 0 0 5 1 10 9 7
FT-25
200 43-84
51%
35-49
71%
8-35
23%
5-11
45%
30-9 39 22 19 7 1 24 14 99 111
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Daugvietis 34:13 8-20
40%
8-20
40%
0-0
-%
0-2
0%
8-2 10 1 0 5 1 1 2 16 -25 10
FT-12
Eimantas Gasiūnas 34:13 4-9
44%
4-9
44%
0-0
-%
4-8
50%
2-3 5 2 0 9 0 1 9 12 -26 9
FT-11
Tadas Špokas 26:20 4-7
57%
3-6
50%
1-1
100%
0-0
0%
4-1 5 3 1 8 0 2 2 9 -15 7
FT-11
Rokas Petkevičius 40:00 7-14
50%
7-13
54%
0-1
0%
4-12
33%
8-3 11 2 1 2 3 3 7 18 -30 22
FT-22
Simas Žukauskas 31:33 6-11
55%
4-8
50%
2-3
67%
0-0
0%
6-0 6 3 0 1 1 3 1 14 -17 16
FT-20
Andrius Stabinis 8:14 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-2
0%
1-1 2 0 0 0 0 2 1 0 -5 -1
FT--5
Arūnas Armonas 13:05 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 1 1 0 -19 -1
FT--3
Aurimas Tuomas 2:12 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -1 -2
FT--36
Vilandas Balčiūnas 10:10 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 1 0 -12 0
FT-0
200 29-65
45%
26-57
46%
3-8
38%
8-24
33%
36-13 49 11 2 25 5 15 24 69 60
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 43-84
51%
35-49
71%
8-35
23%
5-11
45%
30-9 39 22 19 7 1 24 14 99 111
Parovėjos Agaras 29-65
45%
26-57
46%
3-8
38%
8-24
33%
36-13 49 11 2 25 5 15 24 69 60
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjas
Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys