Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Paketurių Devold
92:75
(23-19 29-23 17-18 23-15)
2019-01-19
16:00
Pandėlio Pandėlys
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
34 23 18 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 33:44 7-19
37%
4-11
36%
3-8
38%
2-2
100%
5-0 5 3 1 2 0 2 1 19 15 13
FT-15
Donaldas Kručas 22:10 8-12
67%
8-12
67%
0-0
-%
7-8
88%
11-7 18 1 0 4 0 4 5 23 16 34
FT-61
Klaidas Miciūnas 22:58 5-11
45%
3-5
60%
2-6
33%
3-3
100%
5-1 6 5 3 2 0 4 2 15 17 19
FT-33
Ignas Domža 25:49 4-13
31%
2-4
50%
2-9
22%
0-0
0%
2-0 2 7 1 2 0 1 0 10 6 8
FT-12
Marius Nareckas 20:21 5-5
100%
5-5
100%
0-0
-%
1-3
33%
1-6 7 1 0 2 1 2 4 11 4 18
FT-35
Andrius Baronas 14:28 2-9
22%
2-9
22%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 1 2 0 0 4 0 4 0 0
FT-0
Darius Kuzmickas 21:25 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
2-8
25%
2-0 2 1 2 0 0 3 4 8 15 6
FT-11
Arūnas Šerelis 10:54 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-2 3 1 1 0 0 0 0 0 -5 1
FT-4
Eimantas Kručas 4:36 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
FT-9
Mindaugas Petronis 3:09 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 -1
FT--13
Nerijus Gintautas 20:26 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
6-1 7 2 2 1 0 2 0 2 12 8
FT-16
200 35-82
43%
28-55
51%
7-27
26%
15-24
63%
35-21 56 23 12 13 1 22 16 92 107
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deividas Kubilius 24:21 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
1-2
50%
5-3 8 4 2 1 0 1 2 9 -7 20
FT-33
Simas Nagelė 26:32 1-5
20%
1-4
25%
0-1
0%
3-4
75%
2-2 4 1 1 4 0 0 2 5 -5 4
FT-6
Vidas Joneliūkštis 27:18 3-10
30%
1-7
14%
2-3
67%
1-3
33%
5-2 7 4 1 1 0 1 3 9 -16 13
FT-19
Augustinas Blažys 23:37 4-7
57%
4-7
57%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 0 1 0 0 1 0 8 -13 8
FT-14
Vygantas Kavaliauskas 26:23 8-17
47%
6-10
60%
2-7
29%
4-6
67%
4-1 5 4 0 5 0 1 3 22 -14 17
FT-26
Šarūnas Kaladė 19:05 1-10
10%
1-4
25%
0-6
0%
1-3
33%
3-1 4 1 1 0 0 3 2 3 -10 -3
FT--6
Karolis Pučėta 15:38 0-4
0%
0-1
0%
0-3
0%
4-4
100%
0-1 1 1 1 2 0 2 2 4 -3 1
FT-3
Eligijus Mišenis 2:42 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 0 0 -7 -3
FT--44
Lukas Nagelė 16:36 4-7
57%
4-7
57%
0-0
-%
5-12
42%
3-3 6 2 1 1 0 1 8 13 -2 18
FT-43
Marius Narutis 7:57 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 1 1 0 0 2 0 2 2 4
FT-20
Salvijus Kubilius 9:51 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 1 0 1 0 3 0 0 -10 -6
FT--24
200 26-71
37%
22-48
46%
4-23
17%
19-34
56%
29-17 46 19 9 18 0 16 22 75 73
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paketurių Devold 35-82
43%
28-55
51%
7-27
26%
15-24
63%
35-21 56 23 12 13 1 22 16 92 107
Pandėlio Pandėlys 26-71
37%
22-48
46%
4-23
17%
19-34
56%
29-17 46 19 9 18 0 16 22 75 73
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys