Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Akmenės Akmenė
88:83
(22-14 21-24 18-15 27-30)
2019-01-26
17:30
Baisogalos Auridana
Ventos gimnazija, Ventos g. 13, Venta, Akmenės rajonas
Žiūrovai: 25


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
27 25 15 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 29:16 5-14
36%
3-4
75%
2-10
20%
7-10
70%
0-0 0 6 2 1 0 3 6 19 4 17
FT-23
Justinas Statkus 24:41 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
1-1
100%
3-0 3 1 0 3 1 3 3 9 8 9
FT-15
Dovydas Dapšys 33:29 5-11
45%
5-10
50%
0-1
0%
4-6
67%
12-3 15 0 0 2 0 4 3 14 11 18
FT-22
Paulius Budreckis 29:56 7-14
50%
6-13
46%
1-1
100%
2-2
100%
1-3 4 3 1 3 3 3 5 17 8 20
FT-27
Edvinas Gricius 3:10 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 1 1 0 0 0 0 0 -3 1
FT-13
Karolis Klovas 4:31 1-3
33%
1-1
100%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 2 -5 -1
FT--9
Tomas Kinas 2:20 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 2 0 0 -5 -1
FT--17
Modestas Klovas 10:25 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
0-0
0%
3-0 3 0 1 0 0 2 0 8 1 8
FT-31
Gediminas Bražėnas 4:14 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 2 2 0 0 -5 1
FT-9
Rokas Narkus 22:10 4-6
67%
4-6
67%
0-0
-%
3-7
43%
3-2 5 1 0 0 1 1 4 11 2 15
FT-27
Gvidas Petraitis 11:56 0-4
0%
0-3
0%
0-1
0%
1-2
50%
0-1 1 0 0 1 0 2 1 1 -1 -5
FT--17
Erikas Liubinas 23:52 3-4
75%
2-2
100%
1-2
50%
0-0
0%
4-0 4 2 0 2 0 0 0 7 10 10
FT-17
200 33-70
47%
29-52
56%
4-18
22%
18-28
64%
35-11 46 14 5 13 7 23 22 88 92
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Ernestas Obrikas 38:23 10-18
56%
10-18
56%
0-0
-%
5-10
50%
2-4 6 7 2 3 0 3 6 25 -4 27
FT-28
Arnoldas Sireika 36:32 6-16
38%
5-10
50%
1-6
17%
2-4
50%
8-1 9 0 1 0 0 2 3 15 -8 14
FT-15
Žilvinas Padoras 15:36 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
4-0 4 0 0 1 1 0 0 0 -11 2
FT-5
Giedrius Vaišys 28:51 2-5
40%
0-0
-%
2-5
40%
4-6
67%
3-1 4 6 1 1 0 3 5 10 -2 17
FT-24
Paulius Špokas 29:57 3-5
60%
3-4
75%
0-1
0%
0-2
0%
0-3 3 3 3 2 0 4 2 6 -12 7
FT-9
Aurimas Urbonas 31:34 8-14
57%
6-8
75%
2-6
33%
7-9
78%
5-1 6 0 1 2 0 4 5 25 5 23
FT-29
Mindaugas Jokubauskas 16:47 1-5
20%
1-2
50%
0-3
0%
0-0
0%
0-1 1 6 1 2 0 4 1 2 7 1
FT-2
Evaldas Jurpalis 2:20 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
FT-0
200 30-65
46%
25-42
60%
5-23
22%
18-31
58%
30-14 44 22 9 13 1 22 22 83 91
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Akmenės Akmenė 33-70
47%
29-52
56%
4-18
22%
18-28
64%
35-11 46 14 5 13 7 23 22 88 92
Baisogalos Auridana 30-65
46%
25-42
60%
5-23
22%
18-31
58%
30-14 44 22 9 13 1 22 22 83 91
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys