Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
84:120
(22-34 20-28 22-34 20-24)
2019-02-09
14:30
Kruonio Žaibas
Lazdijų M.Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 13, Lazdijai
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
40 24 12 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Martynas Jančiulis 22:40 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
5-0 5 5 3 2 0 5 0 2 -5 7
FT-12
Nojus Valenta 27:40 3-11
27%
1-4
25%
2-7
29%
0-0
0%
2-2 4 0 0 3 0 1 1 8 -28 1
FT-1
Marijonas Žukauskas 36:55 10-21
48%
9-16
56%
1-5
20%
3-3
100%
4-4 8 3 0 2 0 4 2 24 -37 20
FT-22
Dovydas Zdančius 29:52 8-22
36%
1-5
20%
7-17
41%
0-0
0%
8-1 9 2 0 6 1 3 0 23 -21 12
FT-16
Tomas Bogušis 40:00 8-14
57%
5-8
63%
3-6
50%
0-2
0%
0-2 2 3 1 6 0 1 2 19 -36 12
FT-12
Edgaras Valenta 22:11 1-1
100%
0-0
-%
1-1
100%
1-2
50%
0-0 0 2 1 1 0 1 2 4 -30 6
FT-11
Darius Sadeckas 20:42 2-5
40%
2-4
50%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 1 2 1 0 0 0 4 -23 4
FT-8
200 33-76
43%
19-38
50%
14-38
37%
4-7
57%
230-11 34 16 7 22 1 15 7 84 62
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Rastenis 37:29 9-14
64%
9-12
75%
0-2
0%
4-4
100%
10-2 12 8 2 1 0 2 4 22 43 40
FT-43
Ignas Krukonis 24:22 6-12
50%
5-7
71%
1-5
20%
0-0
0%
0-1 1 7 3 2 0 0 0 13 28 16
FT-26
Elvinas Kaluginas 22:55 7-12
58%
6-6
100%
1-6
17%
1-5
20%
5-2 7 5 2 1 3 0 5 16 36 28
FT-49
Giedrius Giedra 22:46 9-13
69%
9-12
75%
0-1
0%
2-3
67%
3-3 6 0 0 1 3 3 4 20 27 24
FT-42
Donatas Gudeliauskas 32:00 8-16
50%
4-7
57%
4-9
44%
0-0
0%
1-0 1 6 4 2 0 2 0 20 26 19
FT-24
Osvaldas Žukauskas 3:22 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 0 -3 -2
FT--24
Edgaras Žukauskas 19:02 2-4
50%
2-2
100%
0-2
0%
0-0
0%
1-3 4 3 2 1 0 0 0 4 1 10
FT-21
Tomas Šiškevičius 17:05 4-8
50%
3-7
43%
1-1
100%
0-0
0%
3-2 5 2 0 2 0 0 0 9 0 10
FT-23
Giedrius Jevstignejevas 20:59 8-9
89%
8-9
89%
0-0
-%
0-0
0%
8-4 12 3 4 3 0 0 2 16 22 33
FT-63
200 53-91
58%
46-63
73%
7-28
25%
7-12
58%
34-17 51 34 17 13 6 7 15 120 178
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis 33-76
43%
19-38
50%
14-38
37%
4-7
57%
230-11 34 16 7 22 1 15 7 84 62
Kruonio Žaibas 53-91
58%
46-63
73%
7-28
25%
7-12
58%
34-17 51 34 17 13 6 7 15 120 178
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys