Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Pandėlio Pandėlys
80:83
(15-14 17-23 24-24 24-22)
2019-02-17
11:00
Paketurių Devold
Pandėlio gimnazija, Panemunio g. 25, Pandėlys, Rokiškio rajonas
Žiūrovai: 10


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
33 29 16 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Deividas Kubilius 23:46 3-9
33%
3-9
33%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 3 2 1 0 3 1 6 -2 5
FT-8
Vidas Joneliūkštis 26:26 4-13
31%
3-10
30%
1-3
33%
3-5
60%
0-2 2 1 1 2 0 5 5 12 -1 3
FT-5
Martynas Karaliūnas 33:17 5-13
38%
5-12
42%
0-1
0%
1-2
50%
3-0 3 9 6 10 0 2 4 11 7 12
FT-14
Vygantas Kavaliauskas 25:07 2-13
15%
1-9
11%
1-4
25%
2-2
100%
2-0 2 3 2 3 0 0 3 7 -26 3
FT-5
Lukas Nagelė 33:29 9-14
64%
9-13
69%
0-1
0%
3-3
100%
3-4 7 1 2 2 0 3 2 21 0 23
FT-27
Šarūnas Kaladė 26:32 5-9
56%
2-3
67%
3-6
50%
0-0
0%
6-0 6 1 0 0 0 5 2 13 14 13
FT-20
Simas Nagelė 15:13 2-5
40%
2-5
40%
0-0
-%
0-0
0%
3-2 5 2 0 1 0 0 0 4 5 7
FT-18
Karolis Pučėta 12:08 3-7
43%
3-5
60%
0-2
0%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 5 1 6 -2 0
FT-0
Marius Narutis 4:02 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -10 -1
FT--10
200 33-83
40%
28-66
42%
5-17
29%
9-12
75%
29-10 39 20 13 20 0 24 18 80 65
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 32:00 1-15
7%
1-7
14%
0-8
0%
4-6
67%
0-0 0 2 1 11 0 4 5 6 3 -17
FT--21
Donaldas Kručas 28:52 7-14
50%
7-14
50%
0-0
-%
0-0
0%
10-4 14 2 2 2 0 3 2 14 7 22
FT-30
Giedrius Radzevičius 31:26 12-22
55%
11-17
65%
1-5
20%
4-7
57%
12-4 16 1 1 4 0 4 7 29 5 33
FT-42
Arūnas Šerelis 27:22 6-8
75%
5-6
83%
1-2
50%
1-2
50%
1-3 4 1 3 4 0 1 3 14 -5 17
FT-25
Marius Graičiūnas 29:31 2-10
20%
1-4
25%
1-6
17%
0-0
0%
2-4 6 4 0 2 0 1 1 5 4 5
FT-7
Eimantas Kručas 11:28 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
1-2
50%
1-0 1 1 1 1 0 1 3 5 7 6
FT-21
Marius Nareckas 18:32 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
2-4
50%
6-2 8 2 0 2 1 1 3 4 -8 11
FT-24
Nerijus Gintautas 20:49 3-7
43%
3-6
50%
0-1
0%
0-0
0%
3-3 6 1 1 2 0 3 0 6 2 5
FT-10
200 34-83
41%
31-61
51%
3-22
14%
12-21
57%
39-22 61 14 9 28 1 18 24 83 82
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pandėlio Pandėlys 33-83
40%
28-66
42%
5-17
29%
9-12
75%
29-10 39 20 13 20 0 24 18 80 65
Paketurių Devold 34-83
41%
31-61
51%
3-22
14%
12-21
57%
39-22 61 14 9 28 1 18 24 83 82
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys