Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Akmenės rajono Patriots 35+
75:76
(22-18 20-12 23-17 10-29)
2019-02-23
14:30
Lėno-Taujėnų Partizanai 35+
Ventos gimnazija, Ventos g. 13, Venta, Akmenės rajonas
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
32 19 19 5
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Vytas Noreikis 31:48 4-12
33%
3-9
33%
1-3
33%
0-0
0%
5-1 6 4 0 3 1 5 1 9 -7 5
FT-6
Saulius Momkauskas 23:50 3-14
21%
1-7
14%
2-7
29%
2-2
100%
3-1 4 5 1 2 0 1 2 10 -10 8
FT-13
Žygimantas Bružas 23:56 2-10
20%
2-10
20%
0-0
-%
0-1
0%
2-2 4 0 2 3 0 4 1 4 -12 -5
FT--8
Vitalijus Juška 30:58 5-10
50%
2-4
50%
3-6
50%
0-0
0%
4-2 6 2 3 1 0 3 3 13 -8 18
FT-23
Mindaugas Matulas 32:03 5-14
36%
4-11
36%
1-3
33%
0-0
0%
11-3 14 2 2 2 0 2 0 11 0 16
FT-20
Ramūnas Mockus 4:18 1-1
100%
0-0
-%
1-1
100%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 1 1 3 15 4
FT-37
Jonas Gricius 10:09 1-4
25%
0-1
0%
1-3
33%
0-0
0%
1-0 1 2 0 0 0 1 0 3 3 2
FT-8
Renatas Kateiva 25:10 7-12
58%
7-12
58%
0-0
-%
3-4
75%
2-3 5 0 0 2 0 3 2 17 7 13
FT-21
Gediminas Juškevičius 17:48 2-6
33%
1-4
25%
1-2
50%
0-0
0%
4-1 5 2 1 3 0 1 0 5 7 5
FT-11
200 30-83
36%
20-58
34%
10-25
40%
5-7
71%
34-15 49 18 9 16 1 21 10 75 66
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Gintaras Markevičius 33:22 5-17
29%
3-11
27%
2-6
33%
5-6
83%
6-3 9 1 3 2 1 1 6 17 11 21
FT-25
Gintaras Skadailis 30:02 5-11
45%
5-11
45%
0-0
-%
2-4
50%
6-7 13 2 2 3 2 2 2 12 -13 20
FT-27
Andrius Puniškis 26:49 2-11
18%
2-11
18%
0-0
-%
2-4
50%
1-5 6 1 1 0 1 0 2 6 -8 6
FT-9
Valdas Stundys 38:38 5-14
36%
5-12
42%
0-2
0%
0-1
0%
6-2 8 4 0 4 0 0 3 10 -1 11
FT-11
Vaidotas Stankevičius 38:24 6-16
38%
6-15
40%
0-1
0%
7-9
78%
16-3 19 2 1 3 3 3 6 19 4 32
FT-33
Arūnas Gineika 19:57 2-5
40%
0-2
0%
2-3
67%
0-0
0%
2-0 2 1 1 2 0 1 1 6 8 5
FT-10
Regimantas Šnipaitis 12:48 2-6
33%
1-3
33%
1-3
33%
1-2
50%
0-0 0 1 0 1 0 3 1 6 4 -1
FT--3
200 27-80
34%
22-65
34%
5-15
33%
17-26
65%
39-24 63 12 8 18 7 10 21 76 94
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Akmenės rajono Patriots 35+ 30-83
36%
20-58
34%
10-25
40%
5-7
71%
34-15 49 18 9 16 1 21 10 75 66
Lėno-Taujėnų Partizanai 35+ 27-80
34%
22-65
34%
5-15
33%
17-26
65%
39-24 63 12 8 18 7 10 21 76 94
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys