Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Paketurių Devold
66:61
(23-9 12-13 14-26 17-13)
2019-02-23
16:00
Vabalninko Vabalninkas
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
19 18 15 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Darius Kuzmickas 13:35 4-6
67%
2-3
67%
2-3
67%
0-0
0%
2-0 2 1 1 0 0 1 2 10 4 13
FT-38
Ugnius Gasiūnas 17:30 1-5
20%
1-5
20%
0-0
-%
0-0
0%
5-2 7 0 1 3 0 1 0 2 -7 2
FT-5
Giedrius Radzevičius 13:44 6-13
46%
6-10
60%
0-3
0%
3-4
75%
5-1 6 1 1 6 1 4 2 15 -2 8
FT-23
Arūnas Šerelis 13:32 2-6
33%
2-4
50%
0-2
0%
0-3
0%
2-2 4 1 0 4 0 2 3 4 10 -1
FT--3
Mindaugas Petronis 11:42 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
2-1 3 0 1 1 0 2 0 0 1 -3
FT--10
Andrius Baronas 18:25 2-9
22%
2-8
25%
0-1
0%
0-0
0%
12-3 15 1 0 3 0 3 0 4 19 7
FT-15
Paulius Jasukaitis 22:23 6-11
55%
2-3
67%
4-8
50%
2-3
67%
0-0 0 2 0 0 0 2 5 18 0 17
FT-30
Klaidas Miciūnas 22:23 1-7
14%
0-0
-%
1-7
14%
0-0
0%
1-1 2 6 2 0 0 3 2 3 0 6
FT-11
Eimantas Kručas 15:04 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 0 0 2 3 0
FT-0
Ignas Domža 20:03 1-5
20%
0-1
0%
1-4
25%
0-0
0%
2-0 2 1 0 3 0 0 1 3 -14 0
FT-0
Marius Graičiūnas 16:05 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
2-2 4 2 2 0 0 1 0 2 3 9
FT-22
Nerijus Gintautas 15:34 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
1-3
33%
1-2 3 2 0 1 1 5 2 3 8 3
FT-8
200 26-70
37%
18-39
46%
8-31
26%
6-13
46%
36-14 50 17 8 23 2 24 17 66 61
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Mantas Klišys 37:32 6-17
35%
6-11
55%
0-6
0%
4-5
80%
4-9 13 0 5 5 1 4 5 16 1 19
FT-20
Rimvydas Rešimavičius 36:13 5-16
31%
5-14
36%
0-2
0%
5-8
63%
13-1 14 1 0 3 1 2 5 15 -2 17
FT-19
Julius Juzeliūnas 18:15 0-6
0%
0-1
0%
0-5
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 3 2 0 -20 -8
FT--18
Modestas Orlinis 21:00 2-11
18%
2-6
33%
0-5
0%
0-0
0%
3-1 4 1 2 2 0 4 0 4 -18 -4
FT--8
Rokas Rešimavičius 33:45 6-15
40%
6-13
46%
0-2
0%
2-7
29%
6-5 11 3 0 4 1 1 9 14 -1 19
FT-23
Gediminas Rauduve 5:28 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 -1
FT--7
Kipras Jankauskas 16:59 2-3
67%
0-1
0%
2-2
100%
0-0
0%
2-1 3 3 1 0 0 2 0 6 13 10
FT-24
Darius Breivė 30:48 2-7
29%
2-5
40%
0-2
0%
2-4
50%
3-3 6 1 1 3 0 1 3 6 -2 6
FT-8
200 23-76
30%
21-52
40%
2-24
8%
13-24
54%
34-21 55 9 9 18 3 17 24 61 58
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paketurių Devold 26-70
37%
18-39
46%
8-31
26%
6-13
46%
36-14 50 17 8 23 2 24 17 66 61
Vabalninko Vabalninkas 23-76
30%
21-52
40%
2-24
8%
13-24
54%
34-21 55 9 9 18 3 17 24 61 58
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys