Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Paįstrio Kvieta
100:67
(28-18 20-16 24-18 28-15)
2019-02-24
13:00
Pandėlio Pandėlys
Paįstrio J.Zikaro gimnazija, Įstros g. 1, Paįstrys, Panevėžio rajonas
Žiūrovai: 5


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
36 27 15 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Karolis Klikūnas 27:53 11-18
61%
10-15
67%
1-3
33%
4-4
100%
7-8 15 1 0 1 0 1 2 27 25 36
FT-52
Edgaras Strok 32:12 7-15
47%
6-12
50%
1-3
33%
0-0
0%
11-3 14 6 4 6 0 1 0 15 29 24
FT-30
Mantas Svidenis 19:56 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-1
0%
3-0 3 2 0 2 0 3 1 2 20 1
FT-2
Eivydas Šukys 20:00 7-13
54%
7-13
54%
0-0
-%
0-1
0%
7-2 9 1 3 2 3 3 2 14 14 20
FT-40
Gytis Čiokštinas 18:35 4-9
44%
4-7
57%
0-2
0%
0-0
0%
4-5 9 6 3 2 0 2 0 8 10 17
FT-37
Lorenas Maraulis 22:13 3-7
43%
0-1
0%
3-6
50%
0-0
0%
3-0 3 0 0 1 0 1 0 9 24 6
FT-11
Mantas Rutkauskas 24:25 6-17
35%
3-6
50%
3-11
27%
0-0
0%
2-1 3 5 2 1 0 2 1 15 23 12
FT-20
Ernestas Riliškis 20:11 5-16
31%
5-9
56%
0-7
0%
0-0
0%
1-4 5 3 0 1 0 0 0 10 12 6
FT-12
Mindaugas Šalkauskas 14:35 0-2
0%
0-1
0%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 4 0 1 0 1 2 0 8 4
FT-11
200 44-99
44%
36-66
55%
8-33
24%
4-6
67%
42-26 68 28 12 17 3 14 8 100 126
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Armantas Neniškis 40:00 3-11
27%
3-10
30%
0-1
0%
0-0
0%
4-5 9 0 0 1 0 2 1 6 -33 5
FT-5
Deividas Kubilius 40:00 10-18
56%
10-18
56%
0-0
-%
2-2
100%
3-2 5 5 1 4 1 1 1 22 -33 22
FT-22
Vidas Joneliūkštis 40:00 4-15
27%
4-10
40%
0-5
0%
5-9
56%
3-1 4 5 3 5 0 4 7 13 -33 8
FT-8
Augustinas Blažys 40:00 3-14
21%
3-14
21%
0-0
-%
3-4
75%
8-3 11 4 3 4 1 0 5 9 -33 17
FT-17
Vygantas Kavaliauskas 40:00 7-21
33%
4-9
44%
3-12
25%
0-0
0%
3-1 4 4 1 5 0 1 0 17 -33 6
FT-6
200 27-79
34%
24-61
39%
3-18
17%
10-15
67%
29-14 43 18 8 19 2 8 14 67 58
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paįstrio Kvieta 44-99
44%
36-66
55%
8-33
24%
4-6
67%
42-26 68 28 12 17 3 14 8 100 126
Pandėlio Pandėlys 27-79
34%
24-61
39%
3-18
17%
10-15
67%
29-14 43 18 8 19 2 8 14 67 58
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys