Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Kavarsko Kavarskas
86:74
(18-15 26-20 21-13 21-26)
2019-03-16
16:00
Laukuvos Medvėgalis
Anykščių J.Biliūno gimnazija, Liudiškių g. 49, Anykščiai
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
25 19 12 6
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Robertas Vainickas 36:14 6-9
67%
5-6
83%
1-3
33%
1-1
100%
3-0 3 6 1 2 0 1 3 14 14 21
FT-23
Tomas Urbonas 29:26 9-16
56%
9-16
56%
0-0
-%
0-0
0%
7-5 12 2 2 1 0 4 3 18 28 25
FT-34
Marius Sausaitis 30:57 2-4
50%
1-2
50%
1-2
50%
2-2
100%
3-0 3 1 1 3 0 1 3 7 4 9
FT-12
Aurimas Pocius 28:56 4-17
24%
4-11
36%
0-6
0%
8-9
89%
9-1 10 6 2 2 0 4 6 16 11 20
FT-28
Darius Kadžionis 30:50 4-11
36%
3-7
43%
1-4
25%
0-0
0%
7-5 12 1 3 3 1 3 2 9 17 15
FT-19
Darius Ragalskas 2:24 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 2 0 0 -10 -2
FT--33
Audrius Daniūnas 5:59 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 2 0 0 0 0 -15 -2
FT--13
Edgaras Bartaševičius 21:29 4-8
50%
1-2
50%
3-6
50%
0-0
0%
0-1 1 1 1 0 0 2 0 11 17 8
FT-15
Vytautas Peleckas 13:45 5-7
71%
5-7
71%
0-0
-%
1-3
33%
3-0 3 0 0 0 1 2 3 11 -6 12
FT-35
200 34-73
47%
28-52
54%
6-21
29%
12-15
80%
36-15 51 17 10 14 2 19 20 86 106
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Rimas Urbonas 23:04 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
1-2
50%
3-4 7 0 0 2 0 2 3 3 -17 6
FT-10
Tomas Daujotis 19:44 4-10
40%
4-8
50%
0-2
0%
0-0
0%
4-2 6 3 0 0 0 1 0 8 0 10
FT-20
Paulius Irtmonas 36:35 7-19
37%
4-9
44%
3-10
30%
2-2
100%
7-3 10 3 3 7 0 4 4 19 -22 16
FT-17
Donatas Petrauskas 26:31 3-14
21%
3-9
33%
0-5
0%
5-6
83%
5-1 6 2 0 0 0 1 3 11 -21 9
FT-14
Arminas Rimkus 13:26 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 1 0 0 -14 -1
FT--3
Tomas Šimkus 14:48 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
1-2
50%
0-1 1 1 0 0 0 3 2 3 14 3
FT-8
Martynas Macas 15:28 1-7
14%
0-0
-%
1-7
14%
4-4
100%
1-0 1 0 4 2 0 1 2 7 -1 5
FT-13
Artūras Tamašauskas 11:40 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
1-3
33%
1-0 1 0 0 0 0 2 1 1 -15 -4
FT--14
Martynas Stasytis 26:24 6-10
60%
0-1
0%
6-9
67%
1-4
25%
1-2 3 0 0 0 0 3 2 19 7 14
FT-21
Augustas Petrauskas 6:47 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
1-2
50%
0-0 0 2 2 0 0 0 1 3 8 5
FT-29
Saulius Gestautas 3:25 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 1 1 1 0 1 0 0 10 1
FT-12
Aivaras Petkus 2:08 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 1 0 0 -9 -1
FT--19
200 24-71
34%
14-33
42%
10-38
26%
16-25
64%
25-15 40 12 10 14 0 22 18 74 63
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Kavarsko Kavarskas 34-73
47%
28-52
54%
6-21
29%
12-15
80%
36-15 51 17 10 14 2 19 20 86 106
Laukuvos Medvėgalis 24-71
34%
14-33
42%
10-38
26%
16-25
64%
25-15 40 12 10 14 0 22 18 74 63
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys