Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Juškonių KK Pauliukai
89:56
(13-7 29-12 29-17 18-20)
2019-03-09
18:00
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys
Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos rajonas
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
26 29 14 10
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Audrius Vasiliauskas 21:55 1-3
33%
0-0
-%
1-3
33%
1-2
50%
6-0 6 10 6 2 0 3 2 4 13 20
FT-37
Donatas Drimeikis 20:39 1-9
11%
0-4
0%
1-5
20%
1-2
50%
5-3 8 1 3 4 0 2 1 4 8 2
FT-4
Žilvinas Levinskas 22:08 11-16
69%
4-5
80%
7-11
64%
0-0
0%
1-1 2 1 1 2 0 1 1 29 21 26
FT-47
Arvydas Geiša 25:18 3-10
30%
3-10
30%
0-0
-%
0-0
0%
8-6 14 2 1 3 0 3 1 6 25 11
FT-17
Aivaras Bisigirskas 26:59 4-10
40%
4-9
44%
0-1
0%
0-0
0%
3-1 4 2 4 3 2 3 2 8 22 10
FT-15
Mindaugas Gelžinis 17:20 4-11
36%
2-5
40%
2-6
33%
0-0
0%
5-0 5 2 0 0 0 1 0 10 19 9
FT-21
Vladimiras Burovas 21:12 3-7
43%
3-6
50%
0-1
0%
0-0
0%
2-0 2 1 3 2 0 2 0 6 16 4
FT-8
Rimantas Leonovičius 5:35 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 -1
FT--7
Dainius Didžiulis 19:54 4-5
80%
1-1
100%
3-4
75%
0-0
0%
3-0 3 4 0 1 0 1 0 11 24 15
FT-30
Edvinas Masiokas 19:00 4-12
33%
2-6
33%
2-6
33%
1-2
50%
2-4 6 2 0 0 0 0 1 11 12 11
FT-23
200 35-84
42%
19-47
40%
16-37
43%
3-6
50%
38-18 56 25 18 17 2 16 8 89 107
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Rauckis 24:19 2-5
40%
1-4
25%
1-1
100%
0-0
0%
3-2 5 3 1 5 0 2 1 5 -25 5
FT-8
Arnas Samalionis 31:46 4-15
27%
3-9
33%
1-6
17%
1-2
50%
7-1 8 1 2 5 1 2 5 10 -29 8
FT-10
Karolis Janonis 28:33 3-8
38%
2-5
40%
1-3
33%
0-0
0%
2-3 5 4 3 2 0 4 0 7 -18 8
FT-11
Matas Juzeliūnas 33:48 3-9
33%
2-4
50%
1-5
20%
2-2
100%
3-0 3 1 2 4 0 0 1 9 -38 6
FT-7
Šarūnas Kenešis 40:00 4-13
31%
2-7
29%
2-6
33%
1-2
50%
8-1 9 3 2 5 0 0 2 11 -33 12
FT-12
Artūras Narbutas 23:25 6-12
50%
6-12
50%
0-0
-%
2-8
25%
3-1 4 0 0 3 0 0 6 14 -15 9
FT-15
Renaldas Smetonis 18:09 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 1 0 1 0 0 1 0 -7 1
FT-2
200 22-63
35%
16-42
38%
6-21
29%
6-14
43%
32-8 40 13 10 26 1 8 16 56 49
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Juškonių KK Pauliukai 35-84
42%
19-47
40%
16-37
43%
3-6
50%
38-18 56 25 18 17 2 16 8 89 107
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 22-63
35%
16-42
38%
6-21
29%
6-14
43%
32-8 40 13 10 26 1 8 16 56 49
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys