Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra
104:61
(23-16 32-14 33-16 16-15)
2019-03-16
17:00
Vabalninko Vabalninkas
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija, J.Basanavičiaus g. 25, Šilalė
Žiūrovai: 50


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
42 32 11 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 28:24 2-5
40%
1-2
50%
1-3
33%
0-0
0%
3-1 4 9 0 2 0 2 0 5 45 11
FT-15
Dovydas Dainauskis 31:28 6-16
38%
6-15
40%
0-1
0%
0-0
0%
5-4 9 2 2 0 0 2 0 12 47 13
FT-17
Edvinas Simenas 32:43 13-17
76%
12-16
75%
1-1
100%
5-8
63%
7-4 11 2 1 2 0 4 9 32 38 42
FT-51
Rokas Stancelis 33:00 6-13
46%
5-7
71%
1-6
17%
3-4
75%
3-0 3 0 4 0 0 4 3 16 39 14
FT-17
Mindaugas Katinas 38:36 13-17
76%
13-14
93%
0-3
0%
3-3
100%
5-3 8 3 4 2 1 2 5 29 41 42
FT-44
Mantas Vaičiulis 11:30 2-5
40%
2-5
40%
0-0
-%
0-3
0%
2-2 4 1 0 3 0 2 2 4 6 0
FT-0
Lukas Drukteinis 12:05 2-4
50%
2-4
50%
0-0
-%
0-0
0%
3-1 4 1 0 3 0 4 0 4 1 0
FT-0
Deivydas Būdvytis 8:55 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
2-2
100%
0-0 0 0 0 2 0 1 1 2 2 0
FT-0
Lukas Arnašius 3:19 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 0 -4 0
FT-0
200 44-78
56%
41-63
65%
3-15
20%
13-20
65%
38-15 53 18 11 14 1 21 20 104 122
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Svajūnas Dževečka 35:24 7-10
70%
6-9
67%
1-1
100%
7-9
78%
8-3 11 2 0 6 0 2 10 22 -41 32
FT-36
Tautvydas Rumpis 40:00 4-25
16%
3-10
30%
1-15
7%
0-2
0%
3-0 3 1 2 8 0 3 1 9 -43 -18
FT--18
Lukas Bajoriūnas 28:27 6-15
40%
5-13
38%
1-2
50%
2-4
50%
3-1 4 4 0 1 0 4 4 15 -29 11
FT-15
Kipras Jankauskas 12:52 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -22 -1
FT--3
Rokas Rešimavičius 20:38 3-7
43%
3-6
50%
0-1
0%
0-0
0%
5-1 6 1 1 4 0 5 3 6 -26 4
FT-8
Julius Juzeliūnas 31:29 1-6
17%
0-1
0%
1-5
20%
2-2
100%
1-0 1 0 1 0 0 2 1 5 -29 1
FT-1
Gediminas Rauduve 12:59 2-3
67%
2-2
100%
0-1
0%
0-0
0%
0-1 1 0 1 0 0 0 1 4 -15 6
FT-18
Darius Breivė 18:11 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-1 2 1 0 2 0 4 1 0 -10 -4
FT--9
200 23-69
33%
19-44
43%
4-25
16%
11-17
65%
23-9 32 9 5 23 0 20 21 61 31
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pajūrio Jūra 44-78
56%
41-63
65%
3-15
20%
13-20
65%
38-15 53 18 11 14 1 21 20 104 122
Vabalninko Vabalninkas 23-69
33%
19-44
43%
4-25
16%
11-17
65%
23-9 32 9 5 23 0 20 21 61 31
3x3 čempionato registracija
Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys