Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra
72:90
(21-22 19-23 14-20 18-25)
2019-03-30
17:00
Paketurių Devold
Šilalės S.Gaudėšiaus gimnazija, J.Basanavičiaus g. 25, Šilalė
Žiūrovai: 60


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
29 24 21 8
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 32:36 1-7
14%
0-0
-%
1-7
14%
1-4
25%
4-2 6 6 2 1 0 2 3 4 -23 9
FT-11
Dovydas Dainauskis 10:14 2-6
33%
2-6
33%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 5 0 4 -13 -3
FT--12
Edvinas Simenas 34:57 6-16
38%
6-13
46%
0-3
0%
0-0
0%
14-4 18 4 0 1 3 4 3 12 -15 25
FT-29
Mindaugas Katinas 36:55 8-19
42%
7-13
54%
1-6
17%
6-8
75%
2-2 4 0 2 2 0 5 10 23 -15 19
FT-21
Deivydas Būdvytis 19:32 2-10
20%
0-0
-%
2-10
20%
0-0
0%
2-0 2 2 1 2 0 3 0 6 -14 -2
FT--4
Mantas Vaičiulis 17:20 0-4
0%
0-4
0%
0-0
-%
0-0
0%
2-3 5 0 1 0 0 3 2 0 -19 1
FT-2
Aurimas Juškevičius 4:16 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 1 0 0 0 0 0 4 1
FT-9
Dominykas Zakaras 6:15 1-5
20%
0-0
-%
1-5
20%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 0 3 4 -3
FT--19
Rokas Stancelis 20:49 2-7
29%
2-5
40%
0-2
0%
8-9
89%
4-2 6 0 1 5 0 1 5 12 0 12
FT-23
Lukas Drukteinis 17:06 4-9
44%
4-9
44%
0-0
-%
0-2
0%
4-2 6 0 0 2 0 2 2 8 1 5
FT-12
200 26-84
31%
21-51
41%
5-33
15%
15-23
65%
40-17 57 12 8 15 3 27 25 72 64
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 38:50 6-23
26%
2-9
22%
4-14
29%
8-12
67%
2-3 5 7 2 0 0 2 5 24 22 20
FT-21
Donaldas Kručas 26:16 6-13
46%
6-13
46%
0-0
-%
4-5
80%
13-8 21 2 0 3 1 3 3 16 22 29
FT-44
Giedrius Radzevičius 31:03 4-21
19%
3-16
19%
1-5
20%
9-13
69%
11-1 12 0 1 5 0 5 9 18 11 9
FT-12
Ignas Domža 28:05 4-10
40%
1-1
100%
3-9
33%
0-2
0%
2-0 2 8 2 2 0 4 4 11 18 13
FT-19
Marius Graičiūnas 26:49 6-10
60%
3-4
75%
3-6
50%
0-0
0%
2-2 4 1 0 1 0 2 1 15 19 14
FT-21
Andrius Baronas 22:41 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
0-0
0%
3-0 3 1 0 0 0 4 2 4 3 2
FT-4
Ugnius Gasiūnas 12:44 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-0
0%
3-0 3 0 0 1 0 2 0 2 -1 0
FT-0
Eimantas Kručas 3:54 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 2 0 0 -3 -3
FT--31
Nerijus Gintautas 9:38 0-4
0%
0-3
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-2 3 2 3 0 0 1 0 0 -1 3
FT-12
200 29-90
32%
18-54
33%
11-36
31%
21-32
66%
46-23 69 21 8 14 1 25 24 90 87
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pajūrio Jūra 26-84
31%
21-51
41%
5-33
15%
15-23
65%
40-17 57 12 8 15 3 27 25 72 64
Paketurių Devold 29-90
32%
18-54
33%
11-36
31%
21-32
66%
46-23 69 21 8 14 1 25 24 90 87
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys