Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Užpalių Užpaliai 35+
76:91
(20-20 19-17 21-28 16-26)
2019-03-29
19:30
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
Utenos DSC salė, Basanavičiaus g. 56, Utena
Žiūrovai: 15


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
33 21 16 13
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Remigijus Glinskas 27:37 3-10
30%
2-4
50%
1-6
17%
2-2
100%
3-3 6 2 0 0 0 1 2 9 -11 11
FT-16
Mindaugas Didžgalvis 37:08 7-23
30%
3-7
43%
4-16
25%
1-5
20%
6-5 11 7 4 5 0 2 5 19 -11 19
FT-20
Šarūnas Veteikis 32:41 7-10
70%
7-9
78%
0-1
0%
0-0
0%
12-4 16 1 1 6 0 5 0 14 -4 18
FT-22
Eimantas Žičkus 40:00 6-13
46%
2-5
40%
4-8
50%
1-4
25%
7-0 7 3 2 2 0 4 4 17 -15 17
FT-17
Andrius Rudokas 23:39 4-7
57%
4-7
57%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 1 1 3 1 3 0 8 6 5
FT-8
Tadas Vaškelis 13:45 1-3
33%
1-2
50%
0-1
0%
0-0
0%
0-0 0 0 1 2 0 1 2 2 -20 0
FT-0
Tomas Šileikis 2:21 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 0 0 -5 -2
FT--34
Tomas Didžgalvis 22:49 2-10
20%
2-7
29%
0-3
0%
3-9
33%
5-1 6 2 0 4 0 2 9 7 -15 4
FT-7
200 30-76
39%
21-41
51%
9-35
26%
7-20
35%
40-17 57 16 9 23 1 19 22 76 72
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aurimas Papučka 28:53 8-20
40%
4-7
57%
4-13
31%
1-1
100%
3-1 4 3 0 1 0 1 1 21 -1 15
FT-21
Mantas Vaznonis 33:12 7-11
64%
7-10
70%
0-1
0%
4-7
57%
6-4 10 13 3 8 0 4 8 18 7 33
FT-40
Artūras Narbutas 32:10 3-14
21%
3-14
21%
0-0
-%
1-2
50%
1-5 6 1 1 3 0 5 2 7 19 -3
FT--4
Arnas Samalionis 31:28 6-15
40%
3-5
60%
3-10
30%
0-1
0%
3-1 4 2 4 1 0 2 3 15 13 15
FT-19
Tadas Kundelis 30:32 6-10
60%
0-0
-%
6-10
60%
2-3
67%
6-0 6 1 3 2 0 3 2 20 7 22
FT-29
Aurimas Skupas 10:36 0-2
0%
0-0
-%
0-2
0%
0-0
0%
1-0 1 0 1 0 0 2 0 0 7 -2
FT--8
Modestas Ruškys 12:47 2-6
33%
0-2
0%
2-4
50%
0-0
0%
3-0 3 1 0 0 0 3 0 6 8 3
FT-9
Gvidas Voiška 20:22 1-4
25%
1-4
25%
0-0
-%
2-4
50%
4-1 5 0 1 0 1 2 3 4 15 7
FT-14
200 33-82
40%
18-42
43%
15-40
38%
10-18
56%
32-14 46 21 13 15 1 22 19 91 90
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Užpalių Užpaliai 35+ 30-76
39%
21-41
51%
9-35
26%
7-20
35%
40-17 57 16 9 23 1 19 22 76 72
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+ 33-82
40%
18-42
43%
15-40
38%
10-18
56%
32-14 46 21 13 15 1 22 19 91 90
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys