Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Pajūrio Jūra
88:80
(32-24 14-25 20-19 22-12)
2019-04-07
12:00
Paįstrio Kvieta
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis
Žiūrovai: 35


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
36 29 14 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aivaras Bartašius 36:59 2-10
20%
2-4
50%
0-6
0%
0-0
0%
2-0 2 7 1 4 0 4 2 4 15 0
FT-0
Dovydas Dainauskis 31:40 5-11
45%
5-11
45%
0-0
-%
3-3
100%
6-4 10 2 0 1 1 3 3 13 10 19
FT-24
Edvinas Simenas 32:55 8-15
53%
8-14
57%
0-1
0%
4-6
67%
5-3 8 1 1 2 0 4 4 20 6 19
FT-23
Rokas Stancelis 25:24 1-3
33%
0-1
0%
1-2
50%
5-12
42%
5-3 8 1 2 4 0 2 7 8 5 11
FT-17
Mindaugas Katinas 39:04 8-18
44%
8-16
50%
0-2
0%
13-16
81%
8-6 14 1 2 3 1 4 9 29 8 36
FT-37
Aurimas Juškevičius 3:34 0-3
0%
0-1
0%
0-2
0%
0-0
0%
1-0 1 0 0 1 0 0 0 0 -4 -3
FT--34
Lukas Drukteinis 8:47 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 1 0 0 0 0 2 4 3
FT-14
Deivydas Būdvytis 21:37 4-8
50%
0-1
0%
4-7
57%
0-0
0%
1-2 3 2 1 0 1 2 0 12 -4 13
FT-24
200 29-70
41%
24-50
48%
5-20
25%
25-37
68%
31-19 50 14 8 15 3 19 25 88 98
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Karolis Klikūnas 33:53 5-14
36%
5-14
36%
0-0
-%
3-6
50%
2-3 5 0 0 2 2 4 4 13 -3 6
FT-7
Lorenas Maraulis 29:25 2-4
50%
1-1
100%
1-3
33%
0-0
0%
5-1 6 6 2 1 0 2 1 5 8 15
FT-20
Mantas Rutkauskas 32:01 8-17
47%
4-10
40%
4-7
57%
2-2
100%
2-0 2 1 2 0 0 2 2 22 -3 18
FT-22
Edgaras Strok 24:32 3-10
30%
2-7
29%
1-3
33%
3-6
50%
6-0 6 3 2 4 0 3 5 10 -14 9
FT-15
Jokūbas Valiukas 35:51 9-17
53%
9-17
53%
0-0
-%
4-5
80%
9-5 14 2 0 4 4 3 4 22 -8 30
FT-33
Pranas Matuzas 10:16 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
1-2
50%
1-0 1 0 0 1 0 3 1 1 -5 -3
FT--12
Ernestas Riliškis 2:05 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -3 -2
FT--38
Ignas Kuncė 16:51 1-2
50%
1-1
100%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 4 2 1 0 4 1 2 4 4
FT-9
Dominykas Kiela 15:06 1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
2-2
100%
1-0 1 0 0 0 0 3 1 5 -16 3
FT-8
200 29-68
43%
22-52
42%
7-16
44%
15-23
65%
27-10 37 16 8 16 6 25 19 80 80
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Pajūrio Jūra 29-70
41%
24-50
48%
5-20
25%
25-37
68%
31-19 50 14 8 15 3 19 25 88 98
Paįstrio Kvieta 29-68
43%
22-52
42%
7-16
44%
15-23
65%
27-10 37 16 8 16 6 25 19 80 80
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys