Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Paketurių Devold
80:91
(23-16 24-16 14-33 19-26)
2019-04-07
14:00
Pagojukų Helanas
Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Vytauto g. 19, Kupiškis
Žiūrovai: 30


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
41 31 14 9
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Paulius Jasukaitis 38:17 8-18
44%
8-15
53%
0-3
0%
7-7
100%
2-2 4 1 1 1 0 1 4 23 -15 21
FT-22
Donaldas Kručas 21:45 4-8
50%
4-8
50%
0-0
-%
1-2
50%
6-4 10 1 1 2 1 3 3 9 -8 15
FT-28
Klaidas Miciūnas 32:27 3-10
30%
1-1
100%
2-9
22%
0-0
0%
4-0 4 7 6 3 0 2 2 8 -21 15
FT-18
Giedrius Radzevičius 31:42 7-20
35%
6-13
46%
1-7
14%
2-6
33%
9-0 9 1 0 3 0 5 8 17 -3 10
FT-13
Ignas Domža 39:59 6-12
50%
2-2
100%
4-10
40%
0-0
0%
2-1 3 5 0 1 0 4 0 16 -14 13
FT-13
Andrius Baronas 13:37 1-2
50%
1-2
50%
0-0
-%
1-2
50%
1-0 1 0 1 0 0 1 1 3 -6 3
FT-9
Ugnius Gasiūnas 9:16 2-2
100%
2-2
100%
0-0
-%
0-0
0%
0-2 2 2 0 0 0 1 0 4 14 7
FT-30
Marius Graičiūnas 0:01 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
FT-0
Marius Nareckas 12:56 0-5
0%
0-5
0%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 1 0 0 0 4 1 0 -5 -6
FT--19
200 31-77
40%
24-48
50%
7-29
24%
11-17
65%
31-10 41 18 9 10 1 21 19 80 78
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Gytis Čečkauskas 24:18 5-8
63%
4-6
67%
1-2
50%
0-0
0%
2-0 2 4 2 2 0 1 0 11 5 13
FT-21
Gabrielius Kreimeris 29:01 6-11
55%
4-7
57%
2-4
50%
2-3
67%
2-0 2 2 1 3 0 0 3 16 14 15
FT-21
Gintaras Račkauskas 32:27 12-19
63%
9-12
75%
3-7
43%
4-11
36%
8-3 11 4 1 1 0 2 11 31 13 41
FT-51
Andrius Rimkus 23:51 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
1-4
25%
2-0 2 2 1 2 0 4 2 5 2 -1
FT--2
Vaidas Danusas 33:25 5-12
42%
3-4
75%
2-8
25%
1-2
50%
12-2 14 3 1 2 0 4 1 13 16 18
FT-22
Linas Kontrimas 1:37 0-1
0%
0-1
0%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -3 -1
FT--25
Liudas Bagdonas 9:43 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
0-2
0%
2-1 3 0 0 0 2 1 1 2 -2 3
FT-12
Gytis Žyvatkauskas 28:05 1-4
25%
0-1
0%
1-3
33%
2-2
100%
5-1 6 9 0 3 0 4 1 5 11 11
FT-16
Šarūnas Linkius 13:08 3-6
50%
1-3
33%
2-3
67%
0-0
0%
3-0 3 0 0 1 0 2 1 8 4 6
FT-18
Julius Vežbavičius 4:25 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 -5 -1
FT--9
200 35-70
50%
24-42
57%
11-28
39%
10-24
42%
36-11 47 24 6 15 2 19 20 91 104
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Paketurių Devold 31-77
40%
24-48
50%
7-29
24%
11-17
65%
31-10 41 18 9 10 1 21 19 80 78
Pagojukų Helanas 35-70
50%
24-42
57%
11-28
39%
10-24
42%
36-11 47 24 6 15 2 19 20 91 104
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys