Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Juškonių KK Pauliukai
74:70
(15-17 7-15 25-17 12-10
 15-11)
2019-04-13
18:00
Kavarsko Kavarskas
Jonavos KKSC salė, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava
Žiūrovai: 50


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
26 22 9 4
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Mindaugas Gelžinis 16:05 1-4
25%
1-2
50%
0-2
0%
0-0
0%
4-2 6 1 0 1 0 0 2 2 -2 7
FT-20
Žilvinas Levinskas 29:53 5-16
31%
0-2
0%
5-14
36%
2-4
50%
4-0 4 1 1 1 0 3 3 17 16 9
FT-14
Dainius Didžiulis 20:17 1-8
13%
0-1
0%
1-7
14%
0-0
0%
2-5 7 1 2 1 0 2 0 3 -2 3
FT-7
Aivaras Bisigirskas 27:49 5-12
42%
5-12
42%
0-0
-%
3-7
43%
2-3 5 0 1 3 3 2 5 13 -3 11
FT-18
Edvinas Masiokas 22:20 1-7
14%
0-4
0%
1-3
33%
2-6
33%
4-1 5 3 1 0 0 3 3 5 1 4
FT-8
Donatas Drimeikis 21:56 2-8
25%
2-6
33%
0-2
0%
1-2
50%
4-2 6 1 0 1 1 4 2 5 4 3
FT-6
Klaidas Šapalas 28:13 2-6
33%
1-2
50%
1-4
25%
1-2
50%
4-0 4 1 2 2 1 2 2 6 -2 7
FT-11
Vladimiras Burovas 13:42 0-1
0%
0-0
-%
0-1
0%
0-0
0%
5-1 6 0 0 3 0 4 0 0 -6 -2
FT--7
Arvydas Geiša 16:30 3-5
60%
3-5
60%
0-0
-%
0-0
0%
2-4 6 2 0 3 4 2 2 6 5 13
FT-35
Lukas Armonas 28:15 5-8
63%
3-5
60%
2-3
67%
5-7
71%
5-0 5 4 1 1 1 2 6 17 9 26
FT-41
225 25-75
33%
15-39
38%
10-36
28%
14-28
50%
40-23 63 14 8 16 10 24 25 74 81
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Robertas Vainickas 40:49 5-13
38%
3-5
60%
2-8
25%
1-2
50%
4-0 4 3 5 1 0 4 3 13 -3 14
FT-15
Tomas Urbonas 35:06 3-10
30%
3-10
30%
0-0
-%
3-5
60%
4-1 5 0 0 4 1 3 4 9 -5 3
FT-4
Marius Sausaitis 27:56 0-3
0%
0-0
-%
0-3
0%
0-0
0%
4-0 4 4 0 1 1 1 0 0 0 4
FT-6
Aurimas Pocius 32:34 8-20
40%
7-15
47%
1-5
20%
5-9
56%
6-2 8 0 2 3 0 5 6 22 -10 14
FT-19
Darius Kadžionis 35:08 3-12
25%
1-8
13%
2-4
50%
3-3
100%
7-2 9 0 1 0 1 2 4 11 -7 15
FT-19
Tomas Laurinavičius 4:11 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 0 0 1 0 0 -1 0
FT-0
Darius Ragalskas 0:56 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 0
FT-0
Audrius Daniūnas 8:08 1-3
33%
1-3
33%
0-0
-%
1-2
50%
0-3 3 0 1 1 0 3 1 3 -3 1
FT-6
Edgaras Bartaševičius 13:30 1-7
14%
0-0
-%
1-7
14%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 2 0 3 4 -6
FT--20
Vytautas Peleckas 26:42 4-4
100%
4-4
100%
0-0
-%
1-1
100%
2-2 4 1 0 2 1 4 6 9 7 15
FT-25
225 25-72
35%
19-45
42%
6-27
22%
14-22
64%
37-11 48 9 9 13 4 25 24 70 60
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Juškonių KK Pauliukai 25-75
33%
15-39
38%
10-36
28%
14-28
50%
40-23 63 14 8 16 10 24 25 74 81
Kavarsko Kavarskas 25-72
35%
19-45
42%
6-27
22%
14-22
64%
37-11 48 9 9 13 4 25 24 70 60
3x3 čempionato rėmėjai

Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys