Lygos apdovanojimai
Pražangos
2019-03-16 Techninė pražanga
2019-02-16 Techninė pražanga
2019-02-09 Techninė pražanga
2019-02-03 Techninė pražanga
2019-01-19 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Laukuvos Medvėgalis
2019-03-16 Techninė pražanga

Parovėjos Agaras
2019-03-16 Techninė pražanga

Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+
101:75
(26-17 25-13 26-15 24-30)
2019-04-13
14:00
Smilgių Veteranai 35+
Velžio gimnazija, Žemdirbių g. 12, Velžys, Panevėžio rajonas
Žiūrovai: 105


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
43 25 15 13
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Aurimas Papučka 29:56 7-17
41%
4-4
100%
3-13
23%
0-1
0%
4-1 5 3 0 1 0 2 2 17 34 13
FT-17
Mantas Vaznonis 32:08 10-12
83%
10-12
83%
0-0
-%
0-1
0%
13-2 15 13 1 4 0 3 4 20 26 43
FT-54
Svajūnas Rauckis 28:21 2-6
33%
2-5
40%
0-1
0%
0-0
0%
2-3 5 0 3 0 0 0 1 4 11 9
FT-13
Arnas Samalionis 32:12 9-19
47%
5-6
83%
4-13
31%
3-4
75%
6-2 8 4 3 3 1 2 3 25 30 28
FT-35
Tadas Kundelis 20:50 4-10
40%
0-1
0%
4-9
44%
2-3
67%
1-1 2 1 1 1 0 1 2 14 18 11
FT-21
Aurimas Skupas 16:41 1-4
25%
1-1
100%
0-3
0%
0-0
0%
1-1 2 2 0 0 0 1 0 2 4 2
FT-5
Modestas Ruškys 11:58 2-6
33%
1-1
100%
1-5
20%
0-0
0%
1-0 1 0 1 1 0 0 0 5 -2 2
FT-7
Artūras Narbutas 18:17 7-9
78%
7-9
78%
0-0
-%
0-2
0%
2-2 4 1 0 1 0 3 2 14 11 13
FT-28
Laurynas Kochanauskas 2:22 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 0
FT-0
Darius Petrulaitis 7:15 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 0 0 0 0 2 0 0 -1 -2
FT--11
200 42-83
51%
30-39
77%
12-44
27%
5-11
45%
33-12 45 24 9 12 1 14 14 101 119
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Otas Majeras 37:20 4-17
24%
0-4
0%
4-13
31%
1-2
50%
3-1 4 7 1 9 0 3 4 13 -33 3
FT-3
Marius Tenikaitis 33:19 11-20
55%
11-16
69%
0-4
0%
0-0
0%
11-0 11 2 1 1 1 4 1 22 -25 24
FT-29
Andrius Filipovas 32:55 5-7
71%
5-7
71%
0-0
-%
4-8
50%
2-3 5 0 2 3 0 3 6 14 -29 15
FT-18
Donatas Tumas 22:59 3-7
43%
3-4
75%
0-3
0%
3-3
100%
5-0 5 4 0 2 0 2 2 9 -7 12
FT-21
Artūras Minevičius 17:27 1-4
25%
1-2
50%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 0 0 1 0 1 1 2 -15 -2
FT--5
Darius Kirdeikis 16:20 5-7
71%
5-7
71%
0-0
-%
0-0
0%
2-1 3 1 1 0 0 1 0 10 -16 12
FT-29
Darius Šopa 2:57 2-3
67%
1-1
100%
1-2
50%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 0 0 5 7 5
FT-68
Marius Šiūšis 12:27 0-2
0%
0-2
0%
0-0
-%
0-0
0%
4-1 5 0 1 0 0 0 0 0 6 4
FT-13
Audrius Širmulis 15:22 0-4
0%
0-2
0%
0-2
0%
0-0
0%
0-0 0 0 1 0 0 0 0 0 -22 -3
FT--8
Audrius Mardasas 5:57 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 0 0 0 0 0 -3 1
FT-7
Dainius Jutelis 2:57 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
2-0 2 0 0 0 0 0 0 0 7 2
FT-27
200 31-71
44%
26-45
58%
5-26
19%
8-13
62%
31-9 40 14 7 16 1 14 14 75 73
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 35+ 42-83
51%
30-39
77%
12-44
27%
5-11
45%
33-12 45 24 9 12 1 14 14 101 119
Smilgių Veteranai 35+ 31-71
44%
26-45
58%
5-26
19%
8-13
62%
31-9 40 14 7 16 1 14 14 75 73
3x3 čempionato registracija
3x3 čempionato rėmėjas
Čempionų pakyla
A divizionas
Kruonio Žaibas

B divizionas
Vaiguvos Knituva

C divizionas
Pagojukų Helanas

Veteranų čempionatas
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys