x
Vartotojams:
Prisiminti
Registruotis
Pamiršai slaptažodį?
Pradžia
Naujienos
Komandos
Žaidėjai
Lentelės
I etapas
Tvarkaraštis
Rezultatai
Statistika
Rekordai
Foto galerija
Kontaktai
Istorija
Dokumentai
LIVESTATS ARCHYVAS
Lygos apdovanojimai
Pražangos
Edmundas Staugaitis
2024-03-24
Techninė pražanga
Edmundas Staugaitis
2024-03-24
Techninė pražanga
Karolis Jankus
2024-03-23
Techninė pražanga
Vilius Klumbys
2024-03-23
Techninė pražanga
Audrius Stašaitis
2024-03-23
Techninė pražanga
Ugnius Paškauskas
2024-03-23
Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms
Nuobaudų nėra.
Naudingiausi
Martynas Trinka
33.56
Laurynas Stonkus
31.00
Arūnas Bačkys
29.73
Mantas Tomaševičius
29.56
Evaldas Rastenis
26.92
Tomas Markevičius
25.94
Tomas Tradišauskas
24.67
Rokas Briedis
23.67
Marius Tenikaitis
23.08
Marius Grabskis
22.36
Fotogalerija
Pradžia
»
Kvėdarnos Statomenas - Joniškio SK Vieningi
Kelmės KK Tritaškis - Pajūrio Pegasas
Akademijos Akademija-AgroVis 35+ - Dembavos Rezus 35+
Akmenės Akmenė 35+ - Rietavo Plungės lagūna
Obelių Entuziastai - Velžio BC Velžys
Pajūrio Jūra - Kavarsko Kavarskas
Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+ - Smilgių Veteranai 35+
Baisogalos Auridanos veteranai 35+ - Trakiškio Akmenys 35+
Akademijos Akademija-AgroVis 35+ - Akmenės Akmenė 35+
Rietavo Plungės lagūna - Akmenės rajono Patriots 35+
Kvėdarnos Statomenas - Rokiškio Autodena
Pajūrio Pegasas - Daugų Daugai
Kavarsko Kavarskas - Velžio BC Velžys
Akmenės rajono Patriots 35+ - Rietavo Plungės lagūna
Daugų Daugai - Pajūrio Pegasas
Smilgių Veteranai 35+ - Trakiškio Akmenys 35+
Obelių Entuziastai - Pajūrio Jūra
Parovėjos Agaras - Kelmės KK Tritaškis
Akmenės Akmenė 35+ - Velžio Velžys 35+
Baisogalos Auridanos veteranai 35+ - Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ - Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Visagino Visaginas - Akmenės rajono Patriots 35+
Rietavo Plungės lagūna - Kvėdarnos Statomenas
Rietavo Lardžas 35+ - Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Joniškio SK Vieningi - Pajūrio Jūra
Daugų Daugai - Obelių Entuziastai
Užpalių Užpaliai 35+ - Smilgių Veteranai 35+
Pajūrio Jūra - Joniškio SK Vieningi
Kavarsko Kavarskas - Parovėjos Agaras
Varėnos Bitės-SC - Kelmės KK Tritaškis
Trakiškio Akmenys 35+ - Joniškio Amicitia-Kurmaičių ŽŪB
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ - Trakiškio Akmenys 35+
Rietavo Lardžas 35+ - Mažeikių VSK 35+
Rietavo Plungės lagūna - Pajūrio Pegasas
Visagino Visaginas - Rokiškio Autodena
Paįstrio Kvieta - Kupiškio BC Devold
Velžio Tėvynė - Velžio SII Akademija
Baisogalos Auridanos veteranai 35+ - Smilgių Veteranai 35+
Varėnos Bitės-SC - Daugų Daugai
Dembavos Rezus 35+ - Užpalių Užpaliai 35+
Daugų Daugai - Velžio BC Velžys
Akademijos Akademija-AgroVis 35+ - Velžio Velžys 35+
Obelių Entuziastai - Visagino Visaginas
Akmenės Akmenė 35+ - Smilgių Veteranai 35+
Akmenės rajono Patriots 35+ - Rietavo Lardžas 35+
Rokiškio Autodena - Kupiškio BC Devold
Mažeikių VSK 35+ - Joniškio Amicitia-Kurmaičių ŽŪB
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ - Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Rokiškio Autodena - Obelių Entuziastai
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+ - Velžio Velžys 35+
Velžio Tėvynė - Daugų Daugai
Pajūrio Jūra - Kvėdarnos Statomenas
Pajūrio Pegasas - Kelmės KK Tritaškis
Parovėjos Agaras - Paįstrio Kvieta
Kavarsko Kavarskas - Daugų Daugai
Kavarsko Kavarskas - Daugų Daugai
Užpalių Užpaliai 35+ - Balbieriškio Balbieriškis-Randers 35+
Pajūrio Pegasas - Pajūrio Jūra
Joniškio SK Vieningi - Kvėdarnos Statomenas
Parovėjos Agaras - Obelių Entuziastai
Daugų Daugai - Varėnos Bitės-SC
Akmenės Akmenė 35+ - Akmenės rajono Patriots 35+
Daugų Daugai - Velžio SII Akademija
Varėnos Bitės-SC - Kavarsko Kavarskas
Joniškio SK Vieningi - Pajūrio Pegasas
Trakiškio Akmenys 35+ - Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Velžio BC Velžys - Daugų Daugai
Velžio Tėvynė - Kavarsko Kavarskas
Dembavos Rezus 35+ - Trakiškio Akmenys 35+
Obelių Entuziastai - Rokiškio Autodena
Varėnos Bitės-SC - Velžio BC Velžys
Mažeikių VSK 35+ - Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Daugų Daugai - Velžio Tėvynė
Kvėdarnos Statomenas - Rietavo Plungės lagūna
Varėnos Bitės-SC - Velžio Tėvynė
Daugų Daugai - Kavarsko Kavarskas
Obelių Entuziastai - Kupiškio BC Devold
Tvarkaraštis
Šilalės Pegasas
06 d.
00:00
Kavarsko Kavarskas
Rokiškio Entuziastai
06 d.
00:00
Trakiškio RomeoGYM
Velžio BC Velžys
06 d.
00:00
Baisogalos Auridana
Kupiškio BC Devold
06 d.
00:00
Pajūrio Jūra
Verpenos Drangė
06 d.
00:00
Velžio GlassBaltic
Joniškio SK Vieningi
06 d.
12:00
Šiaulių KA Pergalė
Dembavos Rezus 35+
06 d.
13:30
Akademijos VDU ŽŪA 35+
Pakruojo SC U11
07 d.
00:00
Visagino KM U11
Rezultatai
Velžio Velžys 35+
68
Užpalių Užpaliai 35+
82
Visagino KM U11
67
Pakruojo SC U11
58
Rokiškio KKSC U11
59
Biržų KKSC U11
35
Akademijos VDU ŽŪA 35+
77
Dembavos Rezus 35+
90
Velžio GlassBaltic
80
Verpenos Drangė
87
Šiaulių KA Pergalė
57
Joniškio SK Vieningi
103
Kavarsko Kavarskas
101
Šilalės Pegasas
77
Pajūrio Jūra
77
Kupiškio BC Devold
77
Trakiškio Akmenys 35+
76
Akmenės Akmenė 35+
66
Baisogalos Auridana
97
Velžio BC Velžys
69
Rietavo Plungės lagūna 35+
60
Trakų FA(S)T 35+
85
Trakiškio RomeoGYM
91
Rokiškio Entuziastai
71
Utenos DSC U11
83
Švenčionių SC U11
55
Biržų KKSC U9
54
Utenos DSC U9
48
Ukmergės SC U9
62
Rokiškio KKSC U9
46
Užpalių Užpaliai 35+
78
Velžio Velžys 35+
66