Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Nerijaus Varnelio vedama Kazlų Rūdos Regusos (Kazlų Rūdos sav.) komanda išvykoje 99:83 įveikė Kalvarijos KK Raudeniškių (Kalvarijos sav.) ekipos krepšininkus ir per šį savaitgalį pasiekė dvi pergales iš tiek pat galimų.

Pirmasis kėlinys buvo permainingas, ir jei pirmojo kėlinio pradžią geriau sužaidė namų aikštės šeimininkai, tai ketvirčio pabaigoje Regusa jau buvo įgijusi pranašumą.

Likusius tris ketvirčius Kazlų Rūdos krepšininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir pasiekė antrąją užtikrintą pergalę šio savaitgalio varžybose.

Namų ekipai akivaizdžiai trūko nuo suolo pakilusių krepšininkų indėlio, nes jie nesugebėjo pelnyti nė taško, kai priešininkų komandos atsarginiai pelnė 33 taškus.

Nugalėtojų gretose puikiai žaidė Nerijus Varnelis atlikęs žvėrišką dvigubą dublį: 23 taškai bei 21 atkovotas kamuolys.

Raudeniškių komandoje rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Aurimas Birgelis pelnęs net 44 taškus ir perėmęs 10 kamuolių.