2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Antrąją nesėkmę per dvi dienas patyrė Alovės Randers (Alytaus raj.). Aloviškiai namuose nesugebėjo pasipriešinti Birštono Birštonui (Birštono sav.) ir pralaimėjo rezultatu 68:91 (17:24, 19:23, 18:25, 14:19).

Rungtynių pradžia buvo lygi, tačiau lygus rezultatas ilgai neužsilaikė. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje Birštono krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir savo persvarą padidino. Trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 18 taškų, kurį iki rungtynių pabaigos svečiai sugebėjo dar padidinti ir pergalę pasiekė be didesnio vargo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Kuzmickas pelnęs 22 taškus ir dar pridėjęs 7 atkovotus kamuolius.

Alovės komandos gretose geru žaidimu išsiskyrė Vilius Miglinas pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.