Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Alovės Randers (Alytaus raj.) nerado kelio į pergalę prieš Kazlų Rūdos Regusos (Kazlų Rūdos sav.) komandą ir pralaimėjo rezultatu 70:102

Pirmajame kėlinyje Alovės komandos krepšininkai sugebėjo įgyti persvarą ir neleido svečiams diktuoti savo sąlygų iki pat pirmosios rungtynių dalies pabaigos.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai prarado iniciatyvą, o Kazlų Rūdos ekipos krepšininkai parodė savo puolimo sugebėjimus kada trečiajame kėlinyje spurtavo 15-0, ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui turėjo 18 taškų persvarą, o ketvirtajame kėlinyje pranašumas tik augo.

Alytaus rajono atstovai per antrąją rungtynių dalį pelnė tik 16 taškų, ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 32-51.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Nerijus Varnelis pelnęs 17 taškų bei atkovojęs 11 kamuolių.

Alovės Randers komandos gretose rezultatyviausiai žaidė Vilius Miglinas pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 6 kamuolius.