Išvykoje rungtyniavusi Vaiguvos Knituva (Kelmės raj.) pasiekė antrąją pergalę. Vaiguviškiai Žemaičių Kalvarijoje rezultatu 65:51 įveikė Žemaičių Kalvarijos KK (Plungės raj.) komandą, pastarajai komandai tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone.

Rungtynių pradžia buvo apylygė, abi komandos sunkiai rinko taškus ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti saugaus pranašumo. Antrame kėlinyje išryškėjo minimalus svečių pranašumas, kurie sugebėjo įgyti penkių taškų persvarą.

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai stengėsi priartėti, tačiau Vaiguvos ekipa kėlinio pabaigoje dar labiau atitolo. Ketvirtajame kėlinyje Kalvarijos ekipos krepšininkai spurtavo 8-0, bet to nepakako pakeisti rungtynių baigčiai.

Nors Knituvos komanda sulaukė svaresnio indėlio nuo suolo 30-7 , jiems nepavyko pasižymėti nuo tritaškio linijos 0-13.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Arūnas Pranckevičius pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius.

Žemaičių Kalvarijos komandoje rezultatyviai pasirodė Mindaugas Alminas pelnęs 17 taškų.