2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: kvitrina.com
Nuotr. kvitrina.com

Namų aikštelėje žaidę Birštono (Birštono sav.) komandos krepšininkai be didesnio vargo susitvarkė su Senosios Varėnos TVM (Varėnos raj.) ekipa rezultatu 87:73.

Pirmąsias penkias minutės geriau sužaidę svečiai sugebėjo atitolti, tačiau neilgam, kadangi minimalią persvarą pasibaigus pirmam kėliniui jau turėjo šeimininkai. Antrajame ketvirtyje Birštono ekipos krepšininkai savo pranašumą padidino iki trylikos taškų.

Nors antroji rungtynių pusė prasidėjo užtikrintu svečių komandos žaidimu,urie sugebėjo skirtumą sumažinti iki dvejų taškų, tačiau paskutiniame ketvirtyje birštoniečiai susitelkė į puolimą ir vienu metu pirmavo devyniolikos taškų persvarą.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Mantvydas Gečionis kuris buvo arti trigubo dublio: 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

Senosios Varėnos komandoje rezultatyviausiai žaidė Ernestas Abmorševas pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.