2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Rimantas Benaitis
Nuotr. Rimantas Benaitis

Startiniu penketu visas rungtynes žaidusi Šeduvos SK Šeduva (Radviliškio raj.) išvykoje sugebėjo įveikti Ventos Patriots (Akmenės raj.) komandą rezultatu 97:94.

Svečiai jau pirmame kėlinyje sugebėjo šauti į priekį įgydami 10 taškų skirtumą. Antrame ketvirtyje Ventos Patriots nerado kelio priartėti ir skirtumas padidėjo iki 14 taškų.

Antroje rungtynių pusėje atrodė niekas nepasikeis ir Šeduvos krepšininkai iškovos pergalę, tačiau paskutiniame ketvirtyje Gitano Bačiulo vedami ventiškiai sugebėjo priartėti kėlinį laimėdami 39-29, bet deja to nepakako pasiekti pergalei.

Šeimininkų gretose nesustabdomai žaidė Gitanas Bačiulis pelnęs 40 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeduvos ekipos gretose rezultatyviausiai pasirodė Hilarijus Skromanas pelnęs 28 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir perėmęs 6 kamuolius.