Nuotr.: Rokas Lukoševičius
Nuotr. Rokas Lukoševičius

Gausus sirgalių palaikymas nepadėjo Kavarsko Kavarskui (Anykščių raj.) iškovoti pergalės prieš Užpalių (Utenos raj.) krepšininkus. Pralaimėta rezultatu 77:83.

Pirmoji rungtynių pusė buvo atkakli, tačiau abiejų kėlinių pabaigose Užpalių ekipa sugebėdavo turėti kelių taškų pranašumą. Trečiame ketvirtyje svečiai sugebėjo atitrūkti ir susikrovė vienuolikos taškų persvarą. Nuo pat paskutiniojo kėlinio pradžios šeimininkai dėjo visas pastangas pasivyti savo varžovus, bet jiems pavyko tik sumažinti skirtumą iki šešių taškų.

Svečiams iš Utenos rajono pasiekti pergalės nesutrukdė ir tai, jog nuo suolo pakilę krepšininkai sugebėjo pelnyti tik 1 tašką. Kavarskui atsarginiai pelnė 16 taškų.

Nugalėtojų gretose net trys krepšininkai pelnė dvidešimt ar daugiau taškų: Tomas Mackonis - 25 pelnyti taškai 6 atkovoti kamuoliai, 7 padarytos klaidos, Tomas Markevičius - 20 pelnytų taškų, Ernestas Leipus - 20 pelnytų taškų bei 11 atkovotų kamuolių.

Kavarsko klubui Tautvydas Jodelis pelnė 25 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.