Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Permainingose rungtynėse Kegų Grifas (Telšių raj.) išvykoje sugebėjo įveikti Valpainių Valpainių (Kelmės raj.) komandos krepšininkus rezultatu 85:80.

Gausaus sirgalių būrio palaikomi Valpainiai nekaip pradėjo rungtynes leisdami oponentams jau per pirmąsias dešimt minučių įgyti 15 taškų persvarą. Antrame kėlinyje šeimininkai priartėjo ir skirtumą sumažino iki 4 taškų.

Antroji rungtynių pusė buvo priešinga pirmajai ir jau trečiame kėlinyje Valpainių atstovai įgijo 6 taškų pranašumą. Deja tai buvo laikina, kadangi ketvirtajame kėlinyje Grifo krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, įgijo kelių taškų pranašumą kurio ir užteko rungtynių pabaigoje užsitikrinti pergalę.

Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 30:50, tačiau padarė tik 12 klaidų, kai svečiai suklydo net 26 kartus.

Tomas Jucevičius nugalėtojams pelnė 26 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Valpainių gretose rezultatyviausiai žaidė Lukas Šimkus pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.